1. 1.
  https://www.mynet.com/ibb...r-yazismadir-110105897353

  Referans mektuplarıyla işe alım yapıldığı iddialarıyla konuşan iBB Başkanı imamoğlu, parti içindeki yazışmayı gördüğünü ancak alımlarda böyle bir durumun kesinlikle geçerli olmadığını belirtti. imamoğlu, "Partimizin kendi içindeki bir yazışmayı gördüm. Açıkçası ilk bir cümlesi doğru, gerisi yanlış. Orada yanlış yapan arkadaşımızla ilgili il başkanlığımız gerekli işlemi yapacaktır." dedi.

  halktan tepki gelince gelen kıvırmadır.
  4 -5 ... twopac
 2. 2.
  Halktan tepki gelince gelen kıvırmaymış. Oğlum siz tepki vermeyi bile imamoğlu sayesinde öğrendiniz. Ama tepki oklarını 80 milyon TL ye 4 araç alan cumhurbaşkanına da bir yönlendirinde adamlık görelim.
  3 -3 ... benimhalaumudumvar
 3. 3.
  Çevir gazı yanmasın, vatandaş uyanmasın.
  imamoğlu nun torpil olayında kıvırması
  4 -1 ... desifreleyici
 4. 4.
  Özrüde kabahatinden büyük üstelik, 3000 binden fazla işçi çıkarıyor ve dalga geçer gibi 13 kişi lazım diyor bunlar varya boş insan.
  1 -2 ... desifreleyici
 5. 5.
  Eleştirmenin ne demek olduğunu hatırlayıveren allahsız akit zırvası.

  He canım he ondan.
  4 -1 ... yok herif
 6. 6.
  akp 25 yıllık belediye yönetiminde referanssız, teşkilatsız işçi mi almış. torpil günümüz akp gerçeği değil midir?
  3 -2 ... eti cin baba
 7. 7.
  Bunu iddia eden chp bunu kanıtlayamayan chp referans göstermelerini isteyen yine chp. Kendi söylediği şeyler ile çelişiyor kendi kendine biseyler yapmaya çalışıyor ama hep elinde patlıyor her dediği şey yalan çıkıyor bi bakıyorsun kendi yapmaya başlamış.

  imamoğlu nun torpil olayında kıvırması
  2 ... desifreleyici
 8. 8.
  kıvırmak akabelilerin işidir

  buyrun.

  https://t24.com.tr/haber/...ayi-yapmami-istedi,840367
  ... baron de la pilihozi
 9. 9.
  gözler ülkede bunu bile gördü.

  imamoğlu nun torpil olayında kıvırması
  2 ... eti cin baba
 10. 10.
  imamoğlunun değil ; bu tarzda şeyler 25 senedir istanbul belediyesinde olduğu halde ve ortaya çıktığı zaman bile geri adım atmadan kadrolaşmaya devam edenlerin utanmaları gerekir. biz çooooook gördük tavsiye mektupları ile veya telefon görüşmeleri ile atananları. ilk girdikleri zaman girdikleri kurumun ne iş yaptığından haberi bile olmayan vasıfsız yüzlerce binlerce insan hala belediyeye/kamu görevine bağlı kurumlarda çalışmaya devam ediyorlar. bugüne kadar hiç rahatsız olmadınız bunlardan hatta "tabi ki kendilerine yakın olanları alacaklar bu dünyanın her yerinde böyle bi kerem" dediniz de şimdi mi ahlaksızlık gibi görünmeye başladı gözünüze.
  4 ... mel mel bakan gibson