1. 1.
  imamoğlu'nun fransız dergisine verdiği bir röportajda gerçekleşmiş, imamoğlu "türkiye'de demokrasi açlığı var" şeklinde bir iddiada bulunmuş.

  gazetenin de dediği gibi, imamoğlu ciddi ciddi Türkiye’nin siyasal kimliğini itibarsızlaştırma çabasında olan yabancı devletlerin ekmeğine yağ sürmüş.

  kahpe fransız basını da buna zevkle yer vermiş, azerbaycan konusunda tek bir kelime dahi etmeyen fransız basını yani. neden tek kelime etmiyorlar, zira ermeni diasporasının en etkili olduğu ülkelerden biride fransa.

  https://www.ensonhaber.co...f8-veK1SiqqG6z-EdkC38Dfnc
  22 -13 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  buna şikayet etmek değil değerlendirme yapmak deniyor. sonuçta gelin bize demokrasi verin dememiş. ayrıca türkiye'de bir demokrasi açığı olduğu zaten herkesin malumu. malumu ilan etmek şikayet etmek değildir...
  17 -14 ... rottweiler
 3. 3.
  Imamoglu bircok konuda halis muhlis fiyasko cikti. Adaylik surecinden beri 16 milyon istanbullu sayiklamasindan baska bir sey yaptigini gormedik. Bundan sonra da cogumuzu memnun edecek bir girisimi olur mu bilinmez.
  10 -7 ... muhabbetdolu
 4. 4.
  adam ülkede demokrasi yok demiş, yalan mı söyleseydi.
  9 -10 ... sivasli bey
 5. 5.
  Tek adam rejimi ile yönetilen bir ülke haline gelen türkiye'de demokrasinin gördüğü zarar hakkında değerlendirmede bulunmuş gayet haklı tespittir.
  6 -8 ... demokratik despot
 6. 6.
  (bkz: öyle bırakmam onu)

  Doğru söylemiş.
  5 -2 ... hep sonradan gelir
 7. 7.
  Değerlendirme yapmışmış.
  Kardeş fransa cumhurbaşkanına açıkça bizim ülkemizde demokrasi yok ona göre hareket edin demiş. Bu biraz değerlendirmeden çıkıp biraz şikayet halini alıyor gibi he.
  8 -5 ... rebel12
 8. 8.
  imamoğlu’dan beklenen bir harekettir. Zira aynı Fransa medyasının ve siyasetinin azimli bir şekilde Ermeni ve Yunanistan’ın anti-Türkiye sentezine çanak tutmasını orda eleştirmesini beklemiyordunuz ya Ekrem beyin?

  Mansur Yavaş’ın kıl tanesi olmaz bay ekrem.
  9 -3 ... game of thrones taki kerhaneci
 9. 9.
  Zamanında türban davaları için batının kapısını aşındıranlara oy verenlerin garipsediği durumdur.

  Ne deseydi? Türkiye'de demokrasi var mı deseydi?
  7 -6 ... rumeli71
 10. 10.
  gülünçtür. türkiye'de demokrasi açlığı yoktur. bilakis demokrasi dünyada en iyi türkiye'de uygulanır. öyle olmasa sizin gibi okumamış müteahhitler nasıl makam mevki sahibi olacak?
  3 -2 ... baron munchausen