1. 1.
    ibb nin gelirleri dramatik bir şekilde düştü diye açıklama yapan ibb başkanı ekrem imamoğlu yine hiçbir israftan kaçınmadı ve 962 muhtara 2500 tl değerinde cep telefonu hediye etti.

https://twitter.com/yenis.../1261572482890334214?s=19

imamoğlu nun muhtarlara cep telefonu hediye etmesi

#imamoğlu #ibb
    5 -5 ... rall
  2. 2.
    Ehrem imamoğlu efendi hazredleri yapdıysa bir bildiyi vardır. Kimse onu ve icrahadlarını sorgulayamaz ve eleşdiremez. Ehrem imamoğlu radyallahuand her şeyin en doğrusunu bilir ve hada yapmaz. Ehrem başganımız ahdırolleri gudurduyor. Bir kez daha galbimi gazandın ehrem başgan.
    4 -6 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    Ulan imamoğlu dagittiysa ya bozuk telefondur yada Nokia 3310 falandır.
    1 -4 ... diablo1987
  4. 4.
    Eey imamoğlu benim telefonum neredeee...

Bu arada iletişimi kolaylaştırmak için güzel fikir.

Edit: o kağıdı iyi oku içinde mesleğini yapar iken işine yarayacak uygulamalar falan var diyor. Keşke Satürn belediyesini de imamoğlu yönetse biz uzayda görev yapanların da böyle şeylere ihtiyacı var. Bize sadece ışın kılıcı verdiler.
    6 -2 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Bedava ekmek su süt vardı ne oldu yavv nasıl gidiyor iyi mi böyle? Telefon mu hediye ediyon çeeen! kıyamam tatil sana yaramış anlaşılan.
    6 -1 ... desifreleyici
  6. 6.
    imamoğlunu desteklememe rağmen mantıksız bulduğum olaydır. Muhtarın telefonu yok mu? Yap bir tane özel uygulama, anlık olarak haberleşme imkanı sağla. Hemde birkaç tane telefon parasına yaptırırsın. Tamamen israftır.
    2 -1 ... tramessi
  7. 7.
    Çok Doğru ve stratejik bir hamledir.
    2 -1 ... zall bana hep abi der
  8. 8.
    imamoğlu muhtarlara sardığına göre Cumhurbaşkanı adayı olmak istiyor. Evet.
    2 ... oytunkaran
  9. 9.
    Fuzuliyat. Sorarlar adama ne gereği vardı diye. Para yok diyoruz ama maşallah lüksten de ödün vermiyoruz.
    2 ... nuribeyebirun
  10. 10.
    https://twitter.com/tcbuy.../1261424081615740928?s=19

Açıklama şu şekilde;
    ~~
    Bazı ilçe belediyelerinin Büyükşehir'in yardım faaliyetlerine katkı vermemesi üzerine iBB, tüm kentteki yardım faaliyetlerini muhtarlar üzerinden koordine etmeye başladı.

Bu kapsamda içinde iBB uygulamaları ve iletişim programları bulunan akıllı telefonlar muhtarlara dağıtıldı.

Muhtarlar dağıtılan telefonlarla kendilerine gelen yardım başvurularını iBB'ye iletebiliyor, iBB ile doğrudan iletişim kurabiliyor, iBB'nin mahalleye uzanan bir kolu gibi işlev görebiliyor. Böylelikle ilçe belediyelerinin olumsuz davrandığı bölgelerde iBB hizmetleri aksamıyor.
    ~~
    1 ... zalahani