1. 1.
    istanbul'un iki kere seçilmiş belediye başkanı imamoğlu bilindiği üzere dün Erdoğan ile bir araya geldi. Görüşmede iddialara göre imamoğlu'nun koltuğu kırılıyor ve imamoğlu düşüyor. Bu bir iddia ne kadar doğru bilemeyiz ama imamoğlu'nun sandalyesinin kırılması bir gözdağı olabilir. Ayağını kaydırırım demek istemiş olabilirler. Aralarındaki ilginç diyalog:

Erdoğan: Sandalyeyi kırdın, parasını ödemen lazım
    imamoğlu: ikincisinde sağlam otururum
    Bu diyalog tarihe geçer. Üzerine uzun uzun konuşulur. Güldürür, güldürürken de düşündürür.

ekrem imamoğlu

https://tr.sputniknews.co...a-burada-da-koltuga-agir/
    3 -4 ... green grass
  2. 2.
    sağlam oturunca daha paramparça olmaz mı? fizik bilgisi bu kadar mı ışıklı başkanımızın?
    3 -10 ... masklavi
  3. 3.
    Karşılıklı subliminaller konuşmuş.
    2 -1 ... flat head
  4. 4.
    Geliyorum gümbür gümbür .. Cumhur başkanı olacam demiş...
    5 -2 ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    imamoğlunun cevabı rahmetli kemal sunal ağabeyin filmindeki bir repliği akla getirmiştir.

imamoğlu nun kırılan sandalyesi

küçük hesaplar peşinde koşarken bazen büyük hesapların içerisinde bulursun kendini.
    9 -2 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    sandalyelerin üzerinde kimin oturacağına dair isimler yazıyor.
    imamoğlu'na bilerek isteyerek o kırık sandalye verilmiş ve imamoğlu'nun yere düşmesi sağlanmış kendi küçük akıllarında mesaj vermeye çalışmışlar ekrem imamoğlu'na, ama imamoğlu'nun verdiği cevap hepsine kapak olmuş.

her yeri altın varaklı kaçak sarayda kırık sandalye olacak ve o sandalyeye de ne tesadüf tayyibe 800 bin oy fark atan imamoğlu oturacak.

kesin kazadır bu, yahut tesadüf.
    12 -1 ... oz hakiki lilith
  7. 7.
    abi yanıt çok kötü olmuş ya. adam pası atmış at işte golünü.

" sonraki koltuğa çok daha sağlam otururum. "

bunu desen bitecek iş. ah ah kaçmış gül gibi pas.
    2 ... soyun geliyorum
  8. 8.
    tunç soyere bak hahahahah sönmüşşşş
    1 ... kedipipimi7
  9. 9.
    Yozgat’ın bir köyü ;

Mehmet emmi: Reis-i görüyon mu nasıl milletin bir sandalyesini bile düşünüyor.

Adamlara sayısız israfı kanıtıyla gösteriyorsun, görmüyor diyor ki “milletin parasını yedirmiyor”
    -1 ... mavi huydur bizde
  10. 10.
    (bkz: kesin yaşanmıştır bu)
    ben canı gönülden inanıyorum siz de inanın arkadaşlar.
    3 ... b e n d e n a d a m o l m a z