1. 1.
    doğru hamledir.
    söz konusu bölge (bkz: fatih)
    yani iktidar tarafından atm memurlarına peşkeş çekilen yer.
    bunlar daha fragman olsun!
    10 -1 ... iboli
  2. 2.
    daha öncede değinmiştik bu konuya, akit gazetesi haberleştirmişti.

aksini beklemek zaten mümkün değildi. "bedava süt ve ekmek" vaadine kanıp oy veren çomarlara bunu anlatmak imkansız lakin.

yürüyedur imamoğlu!

(#42328458)
    4 -4 ... folkan iyesta cicisler
  3. 3.
    götünüzdeki donu bile satacak elhamdülillah. ah siz akoğlanlar yokmu suzunuz?
    9 -5 ... lipsos
  4. 4.
    mümkün değildir.. malatyalı durgut ve rizeli recep'ten sonra istanbul'da satılacak pek bişey kalmamıştır...
    4 -1 ... arbutus unedo
  5. 5.
    Akp nin satmadığı birşey, bir yer bulması bile başlı başına taktir edilmesi gereken bir olay.
    10 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 6.
    sıradan bir CHP seçmeninin bir şekilde yine de takdir edilesi bulduğu peşkeş operasyonu. keşke mansur yavaş'ı ibb'ye, imamoğlu'nu da ankara bb'ye değiş tokuş yapabilmenin hukuki bir imkanı olsaydı.

bir istanbul sakini olarak gerçekten her geçen gün ulaşımdan, temizliğe, istanbul'un her geçen gün daha boktan hale geldiğini rahatlıkla gözlemleyebiliyorum. chp'ye oy veren birisi de olsam yine bunu söylerdim. ama mevcut kitlenin hiçbir şeye itiraz etmemesi ve imamoğlu'nun her hareketini kayıtsız şartsız alkışlaması sonunda hepimize kaybettiriyor.
    3 -3 ... gamoreon
  7. 7.
    ne tarafa alkışlıyoruz?

çomar mıyım kardeşim ben sorgulayayım.
    2 -1 ... masklavi
  8. 8.
    Parselin psini bırakmamışlar mk istanbulda. Neyi satacak adam?
    5 -1 ... yok herif
  9. 9.
    istanbulda satılacak yer mi kalmış. gebze dir o ya da silivri. istanbul olsa duramazsın.
    2 -1 ... tayber dogan
  10. 10.
    O Gökçek değilmiydi arınç ifşa etmişti.
    3 ... kalahari 1