1. 11.
    Cb nin konuşmadığı yerde belediye başkanı ne yorum yapsın aq mal mal konuşmanın lüzumu yok.
    5 -3 ... flat head
  2. 12.
    konuşsa suç sussa suç. adam şimdi çıkıp "sabahtan akşama operasyon operasyon diye bağıranların hangilerinin evlatları cepheye gidecek" diye sorsa adamı asmaya çalışırsınız. çıkıp "operasyonu destekliyorum devletimin yanındayım" dese şov yapıyor diyeceksiniz veya "belediye başkanı işine baksın ona mı kaldı ülke meseleleri" diyeceksiniz. bu memlekette bu kadar iktidar yalakası ve tek yaptıkları boş boş konuşmak olan tip varken ne isaya yaranırsın ne musaya.
    10 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 13.
    Adam belediye başkanı belediye aloooo?. Yazık yahu, talimat veriyorlar tamam da düşüne düşüne bunu mu buluyorlar vallahi yazık size.
    1 -2 ... hergeceyeminlerediyorum
  4. 14.
    insan memleketiyle ilgili böyle bir konuda askerine bir destek mesajı atmaktan aciz olmamalı.
    2 -1 ... bittimiacaba
  5. 15.
    --spoiler--
    o sadece ibb başkanı...
    --spoiler--

çanakkale'de gerçekleşen altın madeni olaylarında kanada konsolosluğuyla görüşürken öyle demiyordu hiç? sebebini biz söyleyelim, konuşsa pkk'ya laf söyleyemeyecek çünkü.
    3 -3 ... masklavi
  6. 15.
    Ekrem imamoğlu, Mağduriyet yaratmaya çalışıyor şuan, dokunmayın şabanıma gariptir.
    Bunu eleştirmelerini bekliyor halkın, sonra diyecek ki ühhhhü bakın bana ne diyorlar ben mağdurum diyecek.
    Halkın yararına olmayan her şeyin yanında anında biter bu, paristen telefon gelir anında gider.
    Hdp binasına gider kayyum eleştirir he canım he belediye başkanı işlerine gelmeyince bahaneye bak amk.
    2 -4 ... desifreleyici
  7. 16.
    Chp gerekli açıklamayı yapmıştır. Niye başkanın önüne geçsin ki? Ben olsam ben de konuşmam. Susarım. Başkan eşek başımı orada? Yok yere fırça mı yesin? O hatayı bi kere yaptı. Zılgıtı yedi. Bi daha yapmaz.
    2 -1 ... gazeloglu
  8. 17.
    daha mazbatayı almadan anıtkabir defterini imzalarken "sadece belediye başkanı" demiyordunuz.
    diyarbakıra gidince "sadece belediye başkanı" demiyordunuz.

şimdi gerçekleri yüzünüze şaplak gibi yiyince anırmaya başladınız "o sadece belediye başkanı" diye. çünkü savunacak bir tarafını bulamıyorsunuz. gerçek iki yüzlüler sizlersiniz. adamın fikirlerini savunursun eyvallah ama eleştiriye geldiğinde de eleştireceksin, götlek olmayacaksın.

ota boka mesaj atan, koşan adam terörist temizliğine sıra geldiğinde sus pus kesiliyor. bu durum mide bulandırıyor açıkçası. sizde bu durumu savunur hale geliyorsunuz. Bunun savunacak bir tarafı yok, istersen öküze tap ama konu vatan olduğunda, birlik olacaksın bu kadar net.
    3 -3 ... pompacisofu
  9. 18.
    Belediye başkanı olduğu için olabilir amk.
    1 -2 ... thelma
  10. 19.
    Olum adamın günahını almışız amına koyayım.

imamoğlu nun harekat hakkında sessiz kalması
    2 -1 ... bujjy buttson