1. 44.
  Twitter hesabından destek açıklaması yapmıştır.
  ... forzagala
 2. 43.
  Tamam reis adam konuştu ya tamam.dağılabiliriz..
  1 ... huzursuz adam
 3. 42.
  Bu adam belediye başkanıysa eğer niye bu açıklamayı yaptı o zaman. Baksın işine belediye başkanı ya.

  CHP'li Ekrem imamoğlu BarışPınarıHarekâtı'na önce destek verdi sonra kaygılarını anlattı: "Belirsizlikler var. Toplumumuz tam olarak aydınlanmış değil. Konunun uzmanı değilim, çok bilgi sahibi değilim ama kaygılıyım."
  -1 ... pompacisofu
 4. 41.
  görende habur kapısını açtı sanar. oslo müzakerelerini ne çabuk unuttunuz. sizden olana letafet sizden olmayana hıyanet. ötede bayılın
  -1 ... kerstad
 5. 40.
  Ulan dingil o açıklamayı sen paket yap kendi götüne sok. Gavata bak hele. Harekat kaçta başladı, bu başlık saat kaçta açıldı, senin adam mesajını ne zaman attı. Zamanı takip etmeyi de bilmiyor bu amk. Bu saate kadar nerdeydin sen at organı. insan olanda utanma olur, ar olur, haya olur. Arsız it.

  edt:bu entry'e maruz kalan göt silmiş kendi entry'sini.
  1 ... pompacisofu
 6. 39.
  #42262978 bizde diyoruz belediye başkanı görevini yapsın diyoruz başka belediyeler ile ne alakası var diyoruz ama dinletemiyoruz.
  Kaldı ki şu ülkede herkes bu konu hakkında açıklama yapıyorsa önemli insanların da açıklama yapması gereklidir bu sorumluluktur. Açıklama yapmak zorunda değil demek bile ne kadar da aciz bir durum.
  ... hoplatici
 7. 38.
  Yapar, yapmaz bir şey der diyeceğini savunurum demiyorum benim anlamadığım konu şu 81 il, 922 ilçe var. Yani bu kadar belediye başkanı var. Hiç birinin bir açıklama yapma zorunluluğu yokta ( aslında gerçekten yok) neden ekrem bey açıklama yapmak zorunda? Onu anlamıyorum ben? Bu adam belediye başkanı, ne sanıyorsunuz bu adamı? Başka yetkileri, sıfatları, mevkiisi, makamı, yükümlülükleri mi var? Şahsen kendi adıma birileri bana şunu niye demiyorsun? Bunu niye yapmıyorsun dediği için konuşmak zorundamıyım? Bir şey söyleyip söylemeyeceği de belli değil zaten iki saat oldu operasyon başlayalı, dünden beri soruyorlar. Benim kafam almıyor yani yaşanan bu kafaları. Geçen günlerde barış özcan fetömüsün? Değilmisin? Açıklama yap diyordu bir sürü insan. Niye yapsın? Yapmak zorunda mı? Öyle olduğuna eminsen ya da haz etmiyorsan izleme, sevmiyor, beğenmiyorsan oy verme.

  Edit; bak yine havada eksi. Arkadaşlar bu neyin kafası? Kim? Ne hakla başka bir bireye onu konuş, bunu söyle deme hakkına sahip? Komple kafayı mı sıyırdık arkadaş? Bu hak ve yetki nereden alınıyor? Hangi kanuna? Neye dayanarak insanlar höt höt denilebiliyor? Vallahi araştırmalara konu olacak bir dönem yaşıyoruz.
  1 -1 ... huzursuz adam
 8. 37.
  ekrem imamoglu turkiye sinirlari dahilindeki belediyeler soz konusu oldugu zaman bir belediye baskani olarak tavrini koymaktadir, bu istanbul da olur, diyarbakir da olur. anti demokratik uygulamalara karsi olur, vatandasin parasi calinmistir ondan olur, bir sekilde ekrem imamoglu uzerine duseni yapar.
  ama sen baska ulkenin topraklarini isgal ediyorsan ekrem imamoglu'nun kendi politik alani disina cikarak ya da belediyeci kimligi disina cikarak yorumlar yapmasi dogru olmaz. desteklese de olmaz, karsi ciksa da olmaz.

  ve bunlarin da disinda bir hadise daha var: bir insani herhangi bir konuda gorus beyan etmeye zorlamak fasizmdir. hdp icin de ayni sey yapiliyor: "soylesinler terore karsi olduklarini"... Soyluyorlar zaten, "terorun her turlusune karsiyiz" diyorlar. ama yetmiyor degil mi? "bizim isaret ettiklerimize, bizim terorist dediklerimize yine bizim istedigimiz gibi karsi olacaksiniz" diye israr ediliyor. Oyle yapsalar ne olur peki? birincisi sizi tatmin etmis olurlar ki bu da fasizme boyun egmektir; nihayetinde siz kimsiniz, goruslerinizin degeri nedir ki sizi tasdik etmek zorunda olsunlar? ikincisi, sizden bir farki kalmazsa "o zaman neden ayri partide mucadele ediyorlar" diye tilkilik yapacaginizi biliyorlar.
  cunku bugun ekrem imamoglu'ndan veya hdp'den ses bekleyenler fasist olmalarinin yaninda aslinda ulkelerini ve insanlarini zerre dusunmeyen, kendi kisisel cikarlarini ve nefret politikalarini normallestirmeye calisan koylu kurnazlarindan baska birsey degildir.
  kimse sirf siz istediniz diye konusmayacak. begenmiyorsaniz oy vermezsiniz, ses cikaranlara oy verirsiniz, olur biter. ama kimseyi kendi fasizminize ortak edemezsiniz. baska kapiya.
  1 -2 ... baftan
 9. 36.
  Az önce yani asker girdikten sonra imamoğlu harekat açıklaması yapınca burada sessiz sessiz bekleyenler de kabarmaya başladı. Çok ilginç ve enteresan bir durumdur. Böyle de rezil olmak var demekki.
  1 -1 ... hoplatici
 10. 35.
  Vatandaş ta ne kapak yapmış mübarek logar kapağı.
  imamoğlu nun harekat hakkında sessiz kalması
  2 -3 ... desifreleyici