1. 1.
  imamoğlu, istanbul'da bazı parsellerin park, yeşil alan ve deprem toplanma alanı ilan edilmesine ilişkin 3 kararı, yeniden görüşülmek üzere iBB Meclisi'ne iade etti.

  Satacak galiba.
  (bkz: imamoğlu nun istanbul u parsel parsel satması)

  #imamoğlu #ibb

  https://www.yeniakit.com....an-dusmanligi-962435.html
  2 -12 ... yall
 2. 2.
  Sen cidden para alıyorsun galiba.

  Mesai yapıyor adam resmen.
  7 -4 ... derpina
 3. 3.
  (bkz: imamoğlu yla yatıp imamoğlu yla kalkan çomar)
  2 ... teflon
 4. 4.
  şu olayı ak parti'li bir belediye yapsa.... diye başlayan cümlelerden korkunuz efendim. istanbul'da 470 civarında (yazıyla = dört yüz yetmiş) deprem toplanma alanı belirlemiş, ecevit bey zamanında.

  akp ise bu kadar alanı parsellemiş, özelleştirmiş ve 400 tanesine gökdelen yapılmasına onay vermiş (rezidens nasıl yazılır bilmiyorum). onunla da yetinmemiş bu alanlar avm'ler ile dolmuş (alışveriş merkezlerini yazabiliyorum).

  show tv'de ki abla vardı "deprem zamanı kalacak yerimiz yok ama olsun avm'lerimiz var alışveriş yapacağımız" demişti... önce buna cevap verin.

  ben cevap istemem.

  (bkz: ecevit bey diyeceksiniz)
  2 ... lerze
 5. 5.
  şu olayı ak parti'li bir belediye yapsa yerden yere vururdunuz ama imamoğlu yapınca sesiniz çıkmıyor.
  aynen böyle devam edin.
  2 -2 ... yall
 6. 6.
  Bunların rot ayarı bozuk. Hani onbinlerce vardı bu alanlardan? O kadar çok madem istanbul'un geri kalanını bırakın da biz yaşayalım.
  1 ... huzursuz adam
 7. 7.
  mehmet Tevfik Göksu, Meclisteki bütçe konuşmasında, Deprem ve Zemin inceleme Müdürlüğü'nün bütçedeki payının bir önceki yıla nazaran %65 düşürüldüğünü açıkladı.
  -1 ... yall