1. 1.
  chp'li ibb başkanı ekrem imamoğlu, bu zamana kadar hiçbir kamu kurumuna iş yapmayan ve internette bile bilgileri bulunmayan apartman dairesinde aynı tarihlerde kurulmuş 3 şirkete adrese teslim 7 milyon 600 bin tl’lik ihale verdi.

  (bkz: imamoğlu nun ak parti bize engel oluyor yalanı)

  ak parti döneminde adrese teslim ihaleler yapıldığını ve sadece birkaç şirketle belediye işlerinin yapıldığı yalanını söyleyen imamoğlu’nun, aslında kendisinin bu tür girişimlerde bulunduğu resmi belgelerde ortaya çıktı. halkın parasını savurganca kullanan imamoğlu’nun, 2019 seçimlerinin ardından kurulan şirketlere apar topar ihaleler verdiği ve yaptığı konularda hiçbir tecrübesi olmayan kişilerle el sıkıştığı yüz milyonlarca liralık sözleşmeler imzaladığı görüldü.

  skandalların kahramanı imamoğlu’nun son bombası ise işyeri bulunmayan, sözleşme bilgilerinde ev adresi yazan gülen balcı er adlı bir kadına istanbul’un peyzaj işlerini yaptırması oldu. 2020 yılında 3 farklı işte, toplamda 7 milyon 600 bin tl.’lik peyzaj işini, istanbul ticaret odası’nda kaydı olmayan ve internet ortamında da en ufak bilgisi bulunmayan gülen er balcı adlı kişiye yönlendiren imamoğlu, evinde bulduğu o şanslı kişiye ballı ihaleler verdi.

  https://ulushaber.com.tr/...-ihaleyi-eve-teslim-etti/

  #imamson
  3 -4 ... zrall
 2. 2.
  Farketmez, mevcut iktidardan o kadar nefret ediyoruz ki, bu adamların tüm basiretsizlikleri bizlere hoş geliyor.
  1 -1 ... godofbabaannen
 3. 3.
  Bal tutan yaliyor ya bu hiç fark etmiyor. Herkes kendi yandaşına calişiyor.
  1 ... venusde mahalle muhtari