1. 31.
    Herkes çöpünü dökmeli...

Normaldir.
    -2 ... mavi huydur bizde
  2. 32.
    az bile çıkarmış. çoklu baba evladı kaynıyordu belediye.
    2 -2 ... allahini seven gondora gelsin
  3. 33.
    Benim bildiğim akp döneminde torpille işe alınanları çıkartıyor arada mağdur olanlar illaki vardır kendi akrabamdan örnek vermek isterim bu konuda teyzemin oğlu kendisi 40'lı yaşlarına yakın ibb'de ispark görevlisi olarak çalışıyordu 6 yıldır sonrasında bu seçimden birkaç ay sonra sms ile işten çıkarıldı daha sonra kendisi bu olaydan birkaç hafta sonra mağduriyetinin giderilmesi için avukatlara falan başvurdu derdini anlattı ve mağduriyeti giderildi kendisi yeniden işe alındı ve şu anda çalışıyor ve onun gibi yüzlerce kişinin mağduriyetinin giderildiğine ve mağduriyeti giderilmesi gereken torpilsiz çalışanların olduğuna sonuna kadar inanıyorum netice 15 yıllık hortumculuk torpil talan döneminin enkazını temizlemek öyle kolay bir şey değil.
    1 -1 ... demokratik despot
  4. 34.
    demokrat liyakat sahibi olduğunu iddia eden chp işten çıkarılan işçilerin yerine kendi adamların aldı.
    özge türkyılmaz gibi binlerce kemalist sırf atatürkün adını vererek ibb koridorlarını arşınladı. zaten kemalistler kadar adam kayıran liyakatsiz başka yönetim yoktur. akp bunlardan çok daha iyi. bunu neye dayanarak mı söylüyorum. gidin bakın sahil semtlerindeki belediyelere ve koça sabancı şirketlerine bir tane bile kapalı çalışanları var mı. ama ak partide ve bakanlıklarda çalışan kadınların sayısında açık olanların sayısı kapalı olanların sayısında çok daha fazla.
    bunu açık kapalı ayrımı yapmak için söylemiyorum chp nin adam kayırmasını liyakatsizliğini görün diye söylüyorum. he bunlar ileride iktidara gelirse emin olun liyakat konusunda akp yi mumla arayacaksınız.
    edit: kemalist yobaz
    edit:altı okla bütün kapıların sana açılması
    edit:altı okla işe giren özge türkyılmaz
    -1 ... rebel12
  5. 35.
    papazoğlu halkı yükten kurtardı demiyosunuz da.
    ... yay burcu kadini ariyorum
  6. 36.
    O işçilerin biliyoruz ki nerdeyse hepsi binlerce kişinin hakkını gasp ederek oraya geldi e zamani gelince de olmayan hakları ellerinden alınır.
    Merak etmeyin bu başlangıç.
    1 -2 ... elcevap
  7. 37.
    Yetmez ama evet bunlar bankamatik işçisi parti için çalışıp belediyeye uğramayanlar falan.
    2 -3 ... karton toplayan cocuk
  8. 38.
    Acaba kaç para maaşla çalışan düz işçilerdi merak ediyorum. Allah bilir, 10-12 bin falandır maaşları (kamuda da işçi maaşları memurdan fazladır. Artı ikramiyeleri var, izinleri daha lokum hesaplanır ve 65’te emekli olma zorunlulukları yoktur. Güya masabaşı iş yaptıkları halde, imza yetkileri yani sorumlulukları da olmadığından, teknik olarak hiç bir iş yapmazlar).
    2 -3 ... unemployed
  9. 39.
    kimse kimseyi durduk yere işten çıkarmaz.

bu vatan hainleri kimbilir kimlerin torpiliyle girip çalışmadan yatarak devleti sömürdü yıllarca.

haram olsun bu zamana kadar kazandıklarında hakkım varsa.
    3 -3 ... abhartach lynch
  10. 40.
    Bunlar iyi günler.

CHP pisliktir, yokluktur, susuzluktur.

Barajlardaki su seviyesinden haberiniz var mı?

Gittikçe azalıyor durum vahim, hiç iç açıcı değil.

Sayın imamoğlu su kesintisi yapmaya hazırlanıyor.

CHP'lilerin Bildikleri çözüm bu, ne de olsa.

Yakında suları kestiği zamanda nasıl savunacaksiniz, başkanınızı, Put kafalılar.
    1 -4 ... kingkong2005