1. 1.
  Her şey güzel olacak deyip geldiğinden beri skandal şovlar icra eden birini eleştirince aktroll çomar gibi sıfatlarla etiketlenmek.

  Sizin de bir farkiniz yok oburlerinden. Kimse kendi adamının elestirilmesini istemiyor. Anlaşılan bu devran böyle geldi böyle de gidecek.

  Peşin eşit: he amına kodumun çocuğu aktrolum. Uludağ'da entry başına 4250 Amerikan dolares alıyorum. SSK + TTNet param da cabası.
  7 -7 ... 84parcayemektakimi
 2. 2.
  Kardeş çünkü bu chp’li trollerin argüman oluşturacak beyinleri yok. O kapasite yok onlarda. Onlarla aynı fikirde değilsen ya çomarsın ya aktroll ya da ak it. Başka da bir şey bilmezler.
  2 -7 ... pompacisofu
 3. 3.
  çomar dedikleri insanlar ak parti’nin yanlışlarından sıkıldı ve 4 büyükşehirde yönetimi değiştirdi. kendileri izmir’de halen bok koklayıp susuzluktan kırılıyorlar. bu ülkenin çomarı cehap seçmenidir.
  1 -4 ... ozzy osbourne
 4. 4.
  Anlamadığım adam ne yapsın istiyorsunuz? Havada 8 takla atıp baş parmaklarının üzerine mi düşsün?
  Ciddi yatırımlar, ciddi projeler aylar, hatta yıllar gerektirir.
  Onun dışında daha evel yapılıpta şimdi verilmeyen hizmet var mı? Yok... (vakıflar aktarılan paralar, peşkeş çekilen imkanlar hariç)
  Şov için bile olsa çok büyük bir ekonomiye başlandı mı? Evet.
  E kardeşim, sana daha ne lazım?!?
  3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 5.
  velede bak sen. hem çomar hem küfürbaz.

  hiç çekemem basarım donuzu. hadi selametle yavrum.
  5 -1 ... true
 6. 6.
  eleştiri adı altında aptal aptal şeyler yazılıyorsa olağandır. haziran 23 de "tekrar" seçim yapıldı. 1-2 gün sonra mazbatasanı aldı. arada temmuz ve ağustos geçti. sorulan soruya bak "hani hiçbir şey güzel olmadı yalançısın imamoğlu"..

  lan 20 milyona yakın nüfusu olan ve 30 senedir trafiği ile meşhur bir şehir var. bazı embesiller bu trafik sanki 23 hazirandan beri varmış gibi kalkmışlar riv riv riv ediyorlar. inanılmaz bir yağmur yağıyor şehrin alt yapısı 50 senedir bombok ama suçlusu imamoğlu imiş. son 2 senede aynı yağmur yağdı aynı sel istanbulu götürdü. o zaman yağmuru akp mi yağdırıyor diyen tipler bugün imamoğlunun suçu diyorlar. liyakat nedir bilmeyen iktidar yalakası memurlar işleri yavaşlatıyor suçlusu imamoğlu. çalışmayan adamları işinin ehli olmayan adamları ve medya aş gibi gereksiz kurumlarda bedavadan maaş alan adamları işten çıkartıyorlar diye kuduruyor insanlar. senin paralarını veriyorlar onlara oğlum. yıllardır istanbulun kaynaklarını adice harcayanları ifşa ediyor o kaynakları harcayanlara sövecekleri yerde imamoğluna kızıyorlar. adam ağzını her açtığında bunlar 5 katı daha fazla konuşuyorlar ama sorunca yaptıkları şey eleştirmekmiş. siz neye yarıyorsunuz mesela ? ne hizmetleriniz oldu veya oluyor istanbula veya vatandaşa ? hiç. evde oturup önünüze konan şeyi yiyip internetten sallayın sonra bize çomar diyorlar diyin.

  yapıcı eleştiri yapabiliyorsan yap. bu ülkede bu dünyada hiçbir insan eleştirilemez değil. ancak aptal aptal şeyler yazarsan insanlar sana elbet çomar derler. sürü ile hareket ediyorsun çünkü. bir yerden emir geliyor hepiniz başına üşüşüyorsunuz mevzunun.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  imamoğlu bir belediye başkanı.

  Aynı zamanda ana muhalefet partisinin belediye başkanı.

  Eğer sen Hükümetin yaptığı zamlara yolsuzluklara bakmayıp 2 aylık bir belediye reisine bütün enerjini veriyorsan.

  Ya eziksin, ya çıkarcı ya da beslemesin.

  Çomarlık başka bir konu.
  -1 ... benimhalaumudumvar
 8. 8.
  eleştirmek kimsenin tekelinde olan bir şey değil .

  özellikle cehape lilerin tekelinde değil .

  boşuna havlıyorlar o yüzden .

  eleştirilere bizim gibi açık olsanız da olacak olmasanız da olacak .

  muhalefet olmak neymiş göreceksiniz elbet !

  tadına bakacaksınız şimdi !

  hatta yalayıp yalayıp yutacaksınız !

  reis e yaptığınız eleştirilerin 1000 katını görünce aklınız başınıza gelmeyecek yine .

  o yüzden durmak yok yola devam .
  -1 ... tiamat
 9. 9.
  imamoğlu nu eleştirene Çomar diyenlerin ne kadar Çomar olduklarını anlatmaya kalksak günlerimizi alır.

  O yüzden havlayan köpek ısırmaz özdeyişini düstur edinip gerekli eleştiriyi çekinmeden yapın.
  1 -1 ... frekans