1. 1.
    https://m.facebook.com/60...51/posts/724511354612910/

Seviyesiz terbiyesiz bir akp seçmeni kadına ait sözler.

Ya bu siyasal islamcıların aklı fikri orada bunlar nasıl yaratıklar anlamadım.

inandığınız allah belanızı versin çocukları alet etmeyin pisliğinize.
    20 -5 ... consigliere
  2. 2.
    Terbiyesiz kadın.
    7 -2 ... flat head
  3. 3.
    "imamoğlu, 14bin oy farkla kazandım diyemezsin" demekten daha terbiyesizce değildir.
    6 -1 ... alfred hugecock
  4. 4.
    Ne zamandır soğan, patates, patlıcan ve et gibi ürünler yiyemediği için vitaminsiz kalan seçmendir.
    5 -1 ... pencere amelesi rapunzell
  5. 5.
    imamoğlu mazbatan benim oğlanın önünde gelde al
    Gerekeni söyleyen çıkmış.
    9 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  6. 6.
    Cesur kadınları seviyorum. Ama cesurluk ve bayağılık arasındaki farkı çok iyi bilirim. Ülkenin özeti bu. Keşke memleketin durumu beni ilgilendirmeyecek kadar param olsa, köşeye çekilip izlesem.
    2 -2 ... ngark
  7. 7.
    biri bana bunu dese gel de oğlumun skine osur derdim.
    1 -1 ... ibni maymun
  8. 8.
    enteresan bir noktaya değinmek istiyorum;

bu malum parti destekçilerinin konuşma tarzı, tonlamaları, şivesi vs ne kadar çirkin yav. hiç şöyle düzgün bir aksanda konuşan bir malum partili görmedim desem yeridir.

mesela geçen chp kazandı diye ağlayan bir kız ve asalak anası vardı. Aynı problem onlarda da var. genel bir sıkıntı galiba.

ablaya gelirsek, gördüğüm en çirkin şeylerden biri. bahsettiğim kaş, göz çirkinliği değil, komple genel bir çirkinlik. daha önce bu kadar irrite edicisini görmemiştim.
    4 ... vettelist
  9. 9.
    Bunlar neden böyle sapık ve ahlaksız kişiler yahu.

Birisi şunu yazmış, çocuğun kimden olduğunu YSK açıklamalı. Güzel söz ama bu yetmez bence çocuğa el de koyulmalı çünkü belli ki annesi sapık.
    4 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    ebleh suratına bakınca çok da şaşırtmayandır. videonun üstünde yazıyor ya kadını erkeği fark etmiyor hepsinin aklı hep aynı yerde diye. güzel özetlemiş. bu cinsin kadını erkeği muhafazakar ayağına takılır hep başkalarını ayıplar ama fırsatını bulunca hiç kaçırmazlar. 7/24 akılları hep belden aşağıda.

- imamoğli mazbotan benim oglanın ününde gücin yetiyorsa gel de al.

sabah sabah gene insanlıktan soğuduk çok şükür.
    4 ... mel mel bakan gibson