1. 1.
  istanbul ışıklı belediye başkan adayımız ekrem imamoğlu'nun sahibi olduğu inşaat firması. aldığım duyumlar neticesinde, beylikdüzü'nde faaliyette bulunduğunu öğrendim.

  sosyal medyada bir ince yollu eleştirilere maruz kalmış imamoğlu, inşaat firması sahibi olduğu için. açıkçası bana göre bu tür eleştiriler yersiz ve abes. bunda hiçbir aksi durum söz konusu olamaz.

  lakin, benim dikkatimi çeken nokta firmanın amblemindeki anahtar simgesi. evet, bu durum dikkatimi çekti benim, imamoğlu'nun inşaat firmasının sahibi olması değil.

  zira, oradaki anahtarın fener rum patrikhanesini temsil ettiği yönünde iddialar dolanıyor ortalıkta. tabi ki asılsız. what do you mean? evet.

  imamoğlu inşaat
  2 -3 ... iyesta
 2. 2.
  Son derece normal bir durum. Haber konusu bile olamayacak kadar normal. Diğer siyasilerin sahibi olduklarını sıralarsak bu garibim sonlarda kalır.
  ... shoes
 3. 3.
  tanım: 2019'daki yerel seçimlerde istanbul büyükşehir belediye başkanı seçilen ekrem imamoğlu'nun sahibi olduğu söylenen inşaat firması.

  burada önemli olan bu şirket ekrem imamoğlu siyasete girmeden önce mi varmış, yoksa sonra mı açılmış. eğer siyasetteki etkisiyle belirgin bir büyüme varsa araştırılsın.

  ama belirli bir konuma geldikten sonra gemicik filosu kurmuş, inşaat, gayrimenkul zengini haline gelmişse de araştırılsın. kimden bahsettiğim açık.
  ... altan518