1. 1.
  Resmi olmayan sonuçlara göre istanbul büyükşehir belediye başkanı seçilen CHP’li Ekrem imamoğlu hakkında, Anıtkabir ziyareti nedeniyle TCK 262/1 uyarınca “kamu görevini usulsüz üstlenmek” suçunu oluşturduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu.

  Kaynak: http://www.diken.com.tr/e...ti-nedeniyle-suc-duyurusu
  10 -1 ... rimi rimi ley
 2. 2.
  imkansızı denemiş akepe yalakası avukat kız..

  imamoğlu ibb adaylarındandı.. seçim sonucunda ysk tarafından birinci geldiği zaten açıklandı. mazbata içim sayım bitmesi bekleniyor. imamoğlu yasalara göre en kötü uyarı cezası alır. o bile imkansıza yakın aslında ama akp baskısı olursa uyarı olur. çünkü ysk tarafından birinci gelmiş. ve açıklanmış. belediye başkanı unvanını kullanıp kullanmaması kendi hassasiyetine kalmış bundan sonrası.
  7 -8 ... sansyoklan
 3. 3.
  amk işte allahın çapsız embesillerini ite kaka okutup paye veriyorsunuz sonra çilesini biz çekiyoruz..

  kabahat bu kızda değil, ona bu ünvanı ve özgüveni veren sistemde..
  8 -3 ... artificialhuman
 4. 4.
  Şu saatten sonra imamoğlu'na karşı yapılacak her türlü engelleme girişimi imamoğlu'nun oylarına puan ekleyecektir. Ak parti camiası farkında değil belki ama tarihi tekerrür ettirecekler. Sanırım imamoğlu hapse girerse belediye başkanı olmadan cumhurbaşkanı olacak.
  4 -4 ... sairceketli
 5. 5.
  Komiktir. Bir çomardan hukuk bilmesi beklenilemez tabi ama bari git hukuk kuralını oku

  "Bir kamu görevini, kanun ve nizamlara aykırı olarak yerine getirmeye teşebbüs eden veya terk emri kendisine bildirilmiş olduğu hâlde görevi sürdüren kimseye üç aydan iki yıla kadar hapis cezası verilir."

  Bu kanunun mealini 80 ıqlu birisi anlamayabilir gerçi evet. Ama şunu diyor sen memursun ve sana verilen görevi hukuka veya nizama aykırı şekilde yapmaya çalışıyorsun bu durumda memura dava açılabilir

  Bunun bu durumla gram alakası yok. Torpille avukat olan birisini bulur savundururlar ancak ama boş iş.
  3 -5 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  kamu görevini usulsüz üstlenmek suçsa daha sonuçlar kesinleşmeden atı alan üsküdar'ı geçti diye konuşma yapan şahıs hakkında da açılmalı o dava.
  8 -2 ... strawberry blonde
 7. 7.
  Sivri zekalı biri şikayet etmiş. Tıpkı diğerleri gibi.
  ... nothingmust
 8. 8.
  kim bulunduysa helal olsun.
  2 -4 ... kemalist tokatlayan
 9. 9.
  Harbiden doğru haber. Vay arkadaş şu işe bak. neymiş neymiş? Kamu görevini kötüye kullanmakmış. Allah allah. Hangi görevini? Sayımdan dolayı Daha adama görev vermediler la bu nasıl bir fesatlık örneği? Yuhhhhhhh diyorum başka da bir şey demiyorum. Kafayı yemiş bu salak ve gezikalı embesil kimse.

  (bkz: hasstir be rıfat abi)

  https://m.haberler.com/ek...ziyareti-11922135-haberi/
  1 ... gazeloglu
 10. 10.
  Bir şey çıkmaz oradan. Herhangi bir zarar oluşumu yahut haksız rant sağlama falan yok.
  ... samgold