bugün

haberlerde gördüm şimdi, doğruluğunu araştırıyorum var mı net bilgisi olan ?
haber güncellenerek, imamoğlu'nun da içinde olduğu "3 önemli isim" oldu. bakalım diğer önemli 2 kişi kimmiş. biri muhtemelen şu eskiyi atan arkadaştır da diğerini merak ediyorum ben.
Uydurma bir iddia gibi geldi.gündem değiştirmeye yönelik.
şuan ana akım medyada konuşuluyor fakat resmi bir açıklama yok.
herhangi bir terör örgütünün herhangi bir siyasi kişiliğe suikast girişimi toplumumuzu derinden etkiler 80leri yaşatır. fikirlerine düşüncelerine taban tabana zıt olsak da toplumun karıştıracak bu tür eylemlerin karşısında olmak gerekir.

kaynak https://odatv4.com/imamogluna-suikast-01122040.html
cnn türk'te konuşuluyor şuan.
doğruyu konuşanı sevmiyorlar ülkemizde.
troller yine twitter'da kudurmuş gibi saldırıya geçmiş. suikast yalanı diye etrafa saldırıyorlar. cehape cehape diye iyicene kafayı yediler. onlarda haklı, gidiciler, gidici olurlarsa da çatır çatır hesap verecekler, tüm korku bu.

ulan ibb başkanı hakkında suikast iddiası çıkıyor ama ak troller yine etrafa saldıracak bir şey buluyor. cidden yeter arkadaş. düşün bu milletin, ülkenin yakasından.

egm suikast iddiasını yalanlamıyor maalesef. sadece girişimde bulunuldu, zanlı yakalandı ifadelerini yalanlamışlar. soylu bile, uğur dündar'a açıklama yapmış ve olayı yalanlalamış.

ama utanmaz ve rezil ak troller, buna rağmen gözü dönmüş gibi etrafa saldırıyor yine. yemin ediyorum ülkeye en büyük zararsınız.
güncel Önemli Başlıklar