bugün

şaşırdık mı? hayır. dünyanın neresinde sadece belediye başkanlığı döneminde chatham house'a giden birileri var? osmanlı'nın parçalanmasına ve coğrafyamızın adeta kan gölüne dönmesine neden olan sevr ve sykes picot'un antlaşmasının mimarı olarak bilinen chatham house'a gidiyor ve kendisi sadece bir belediye başkanı. emperyalist bir projeden ötesi beklenmezdi zaten.
en azından pkk nın hamisi barzaniyle kol kola miting yapmamıştır.

valilere "pkklılara dokunmayın" diye emir vermemiştir.

dağdan gelen pkklıyı çadır mahkemesinde "pişmansın pişmansın, geç hadi" diye aklamamıştır.

hanım bakanlarından birini gönderip pkklı belediyenin önünde diz çöktürmemiştir.

yani bu koyunlar çok değişik canlılar.

reislerine "pkk nın partisi hdp neden kapatılmıyor?" diye sormak yerine böyle işlerle uğraşıyorlar.

eee sorarlarsa onlar da terörist ilan edilebilir. soru sormak yasak!!!!!!
Dedi elinde çayıyla trtye çıkan öcalanı izleyen aktroll.
Erdoğanla mı görüşmüş?
Seloyla. Görüşmedimi?chp liler unutmuştur selo kimdi aponun heykelini dikecekti CHP'nin desteğiyle Cumhurbaşkanı olsaydı. Vsvs..
Karısı her gün çay içmiyor mu selonun evinde? iddiası mı kalmış bunun herkesin bildiği şey.
yalan dolan idialardır rte ise barzani ile kol kola fotoğraflar çekmiş şakalaşmış eğlenmiş bereber yürüdük biz bu yollarda demiştir.şimdi de ise istanbulu kazanınca imamoğlu pkklılarla görüştü diyorlar şu fotoları hatırlayalım.
görsel

evet kesinlikle rte pkk ya bulasmamıştır ah sizi aptal ak çomarlar sizi. acıyorum size.

görsel
engellemek var, yanında olmak var. barzani cart curt diyenler. size diyorum. pkk şuana kadar hic dağıtılmadığı kadar dağıldı. ben herseyleri dogru demiyorum ama gercekler var. onlar kan kaybederken kim teselli ediyor ona bakin. tabi sizin de tarafınız tartışmalı degilse.
Yahu sucukçu muhasebecisi bunların en başındaki ile pazarlığa oturmamış mıydı?
meclise ceren güneş kod adlı pyd'liyi nefes aldığı sırada sokan partinin kızıl çomarlarını rahatsız eden başlık.