bugün

doğru hamledir.
söz konusu bölge (bkz: fatih)
yani iktidar tarafından atm memurlarına peşkeş çekilen yer.
bunlar daha fragman olsun!
daha öncede değinmiştik bu konuya, akit gazetesi haberleştirmişti.

aksini beklemek zaten mümkün değildi. "bedava süt ve ekmek" vaadine kanıp oy veren çomarlara bunu anlatmak imkansız lakin.

yürüyedur imamoğlu!

(#42328458)
götünüzdeki donu bile satacak elhamdülillah. ah siz akoğlanlar yokmu suzunuz?
Akp nin satmadığı birşey, bir yer bulması bile başlı başına taktir edilmesi gereken bir olay.
sıradan bir CHP seçmeninin bir şekilde yine de takdir edilesi bulduğu peşkeş operasyonu. keşke mansur yavaş'ı ibb'ye, imamoğlu'nu da ankara bb'ye değiş tokuş yapabilmenin hukuki bir imkanı olsaydı.

bir istanbul sakini olarak gerçekten her geçen gün ulaşımdan, temizliğe, istanbul'un her geçen gün daha boktan hale geldiğini rahatlıkla gözlemleyebiliyorum. chp'ye oy veren birisi de olsam yine bunu söylerdim. ama mevcut kitlenin hiçbir şeye itiraz etmemesi ve imamoğlu'nun her hareketini kayıtsız şartsız alkışlaması sonunda hepimize kaybettiriyor.
ne tarafa alkışlıyoruz?

çomar mıyım kardeşim ben sorgulayayım.
Parselin psini bırakmamışlar mk istanbulda. Neyi satacak adam?
istanbulda satılacak yer mi kalmış. gebze dir o ya da silivri. istanbul olsa duramazsın.
O Gökçek değilmiydi arınç ifşa etmişti.
satar abi acimaz zaten pek satılacak yer kalmadı gibi.
imamoğluna güvenmiyorum
Ama akpye hiç güvenmiyorum
Bu yüzden akpden daha iyi tercihtir
Akpliler geldiler 16 yılda bizi mahvettiler
Aç bıraktılar
işsiz bıraktılar
Borca esir ettiler
Dini inancımızı yeniden şekillendirdiler (içini boşalttılar)
(bkz: haim nahum doktrini)
her gelen yönetimin yaptığı, yapmaya devam edeceği eylemdir.
(bkz: bal tutan parmağını yalar)
Satacak yer mi kaldı ki bu yalanlara ancak çomarcanlar inanır. ibb yi kaybeden hükümet sahil kesimlerindeki imar değişikliklerini bile bakanlığa bağladı. Yani bir şey satılıyorsa gene ağa babaların satıyordur.
imamoğlu'nun seçim zamanı ne zaman "1 m2 arsa sattırmam" dediğini bulamadığımız başlık. (trole ilan.gov.tr'yi açmışlar, çekmiş çükünü koparmış)

aliağa'nın mhp'li belediye başkanının şöyle bir açıklaması var, onu da paylaşalım:

“BELEDiYELER ARSA DA SATARLAR, ARAZi DE SATARLAR”
Belediyelerin temel görevlerinden birinin de hizmet ulaştırdıkları il yahut ilçede mesken veya işyeri için kullanılmak üzere arsa ve arazi üretmesi olduğunu dile getiren Acar, “Arsa ve arazi üretiminin milletin gündelik hayatına doğrudan temas eden yönleri de var. Biz belediye olarak böyle bir görevle de yükümlüyüz. Belediyeler bir kamu kurumudur ve kamu kurumu olmaları hasebiyle Belediyelere intikal eden arsa ve araziler vardır. Belediyeler bu arsa ve arazileri hem en önemli hizmetlerinden olan mesken ve işyerleri için arsa-arazi temini için kullanırlar, hem de bu arsa ve arazileri satarak belediyeye gelir temin etmek için kullanırlar. Bu, belediyelerin en doğal hakkı ve üstelik yapması gereken bir iştir. Eğer belediyeler arsa-arazi üretimi ve satışı yapmazsa hem hizmet kusuru işlemiş olurlar, hem de bu hizmetlerin millete ulaştırılmasında aksamalara sebep olurlar. Belediyeler arsa da satarlar, arazi de satarlar. Bunda yanlış bir şey yok. Eğer bir yanlışlık aranacaksa arazi satışından sonra yapılan imar değişikliklerine bakmak lazım. Yanlış olan arazinin satışından sonra imar değişikliği yapmaktır.” dedi.
hangi lafi doğru çıktı da bundan medet umdunuz.
Ülkeyi parsel parsel satanlara destek veren çomarlar,Ekrem imamoğlu'na tepki verdiğiniz gibi reisinize de tepki versenize?
Akp’de yine domuz eti günah, iftira serbest...

Parsel parsel satılmasını dert ediyorsan önce hükümetine bak topik...
isabet olandır; 4 parsel götürdüm ucuza. karaköy'den.
kimsede iplemiyor bunları, kendi kendilerine çalıp söylüyorlar ahah.

hı hı kesin öyledir.
görsel
Ak partinin satmadığı bir parsel bulması bile başlı başına bir başarı.
içeriği belli olmayan satıştır. lan oğlum tamam sizlere verilen emir kapsamında sabahtan akşama burada boklama vazifenizi ifa ediyorsunuz da en azından paylaştığınız belgeleri önce bir okuyun. içeriği nedir ne anlatılmak istenmektedir. elinize ne verilirse koşa koşa getirip buraya koyuyorsunuz.

şu paylaşılan belgede iddia ettiğiniz gibi "satılmak" istenen konutlar ne, nerelerde, vasıfları ne onları da belirten ek bir belge veya bilgi koysanız ? kime satılacak mesela. satılmak istenmesindeki amaç ne ? veya "satılmasını" istemeyen akp li üyeler neden istemiyorlar ? belkide kendi menfaatleri olan yerler o yüzden elden çıksın istemiyorlar. siyaseten akp nin meclis üyelerinin fazla olduğu yerde elbette ki halkın yararına da olsa chp nin getirdiği önergeler reddedilir. ediliyor da zaten hem ankarada hem istanbulda. tam tersi chp de akp nin getirdiği her talebi reddeder. bu demek değildir ki yapılmak istenen şey kesinlikle yanlıştır veya doğrudur. hangi akla hizmet şu iki tasarı ve reddedilmesini "istanbulu parsel parsel satıyorlar ama akebemiz karşı çıkıyor görün bakın" diyorsunuz amk. şeffaf olabilmek bu kadar mı zor sizin için. aldığınız yevmiyenin hakkını provokasyon yaparak mı vermek zorundasınız illa.

bu yaptığınız provokasyondan başka bir şey değil. aklınız yetmiyor biliyorum ama şurada adil bir yönetim olsa burada 2 dakika durdurmaz sizleri. ülkede adil bir yargı olsa burada yaptığınız provokasyonların hesabı da yargı karşısında sorulur. bu sadece bu akp li yevmiyeliler için geçerli değil herkes için geçerli. ama işte hem burada hem dışarıda böyle provokatörleri koruyup kolluyorlar. ellerine 2 tane kağıt geçer hemen burada paylaşıp akıllarınca algı yaratırlar. bak bunu iddia eden tipler nedense gökçek in yaptıklarını bir kez bile eleştirmezler bir kez bile gündeme getirmezler. oysa ki onun ankarada yaptıklarının tamamı belgeli şekilde ifşa ediliyor aylardır. istanbulun parsel parsel satılmasını mı tartışıyorsunuz ? o zaman boğazdaki yalıların ve istanbulun en lüks semtlerindeki konutların nasıl oldu da ederlerinin altında fiyatlara araplara satıldığını da eleştirin bakalım hadi. kanal istanbul güzergahında katar şeyhi midir kralı mıdır neyiyse onun anasının danasının o kadar araziyi nasıl aldığını da bir eleştirin görelim. tek bir entryniz yok bunlarla alakalı.
Yok be oğlum ne satışı. AKP olsa neyse. Gözümle görsem yine inanmam bir bildiği vardır derim. Çünkü sorgulayan bir seçmenim.
Türkiye Cumhuriyetinde akp nin satmadığı bir şey, bir toprak parçası bulabildilerse ayakta alkışlamak lazım.
--spoiler--
ibb meclisi kararıyla 10 yıllığına beyoğlu belediyesi’ne tahsis edilen örnektepe semt konağı,
--spoiler--

Zurnanın zırt dediği nokta burası. imelih de böyle icraatlar yapıyordu. Osmanlı'ya stad hibe edilmişti mesela ya da karısına tesis hibe etmişti.

Şüphesiz ben imamoğlu denen balona asla oy vermem. Sadece beynim olduğu için okuduğum şeyleri düşünüyorum.
güncel Önemli Başlıklar