1. 1.
    imamların ve camilerin devlete hiçbir katkısı olmadığı gibi bir de benim verdiğim vergilerle ceplerini doldurulmalarına verdiğim tepkidir. Sen insanların beynini yıkıyorsun camide propaganda yapıyorsun diye Ben senin paranı ödemek zorunda mıyım?
    10 -10 ... lennonmccartney
  2. 2.
    Ateist imamların maaşlarını ödemek zorunda mıyız?
    Müslüman olsalar bile dinde para karşılığı ibadet ettiren özel sınıf yoktur.
    5 -2 ... selia
  3. 3.
    anlaşılan papazlaRIN Maaşlarını öderken sıkıntı olmuyor.
    2 ... salon beyefendisi
  4. 4.
    ateist imam wtf.
    1 ... cukunu avuclayan barbaros ii
  5. 5.
    Yabancı ülkede kilise kurulacaksa eğer kilisenin cemaati tüm parasını verir ve kurarlar. Daha sonra tüm ihtiyaçlarını kilise cemaati karşılar devletten para almazlar.

Ülkede cem evleri yapılırken büyük oranda bireyler katkı sunuyor ve cem evleri yapılıyor. Buna rağmen Aleviler camilerin yapılması ve imamların para alması için de para veriyor vergi olarak. Cem evleri devlet tarafından yapılsın demiyorum bu noktada, bu noktada söylediğim ibadethaneler bireyler tarafından yaptırılmalı. Cami isteyen cemaat cami yaptırsın, ihtiyaçlarını karşılasın.
    4 -1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    askere ödenen paranın 10 misli hıyanet işlerine gidiyor

öyleyse imamlar gitsin savaşsın. zavallı askere pere yohtir

imama para pok kimin. gitsin savaşsınlar o zaman.
    5 -1 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    Bir türlü bitmeyen geyik.
    Şunun parası benim vergilerimle ödeniyor,Onun maaşını ben ödüyorum rereröcüler bir bitemedi ya.

belli bir meslek grubunun aldığı parayı kendimize dert edinmeyi bırakıp sosyal eşitsizliği konuştuğumuz gün hiç gelemeyecek belli ki.

He senin vergilerinle ödeniyor he Aç kalıcaz sen olmasan.

Yetti be.
    2 -4 ... kitsune youkai
  8. 8.
    Diyanet kesinlikle özelleştirilmeli..

Her cemaat kendi imamının maaşını ödemeli..

Camileri ihtiyaca göre halk yada. Cami yaptırmak isteyenler yaptırmalı .

Ben maaşını verecem sen suriyeli sikecen ne güzel...
    4 ... gezdimgordumyenildim
  9. 9.
    zorundasın, Teşekkürler.
    ... masklavi
  10. 10.
    herkes gibi, evet.
    ... ikinci nesil yazar