Ergen olduğu gibi entry silip kaçan korkaktır.
Kerkiniyorlarmış buna.
Küçükken topu inşaata kaçmış.
Sonra böyle kalmış.
Allah ın bize cezası.
Sözlüğün ezik tiplerinden. Tokatlamaktan bıktım.
Embesil bir yazarcik.
Her nokta nokta yazar başlığına kendi adını yazıyor. Reklamin iyisi kötüsü olmaz mantığıyla sürekli dikkat çekmeye çalışan kalitesiz ve boş bir troll. Eksi kasıp adından söz ettirecek ya haspam, mal gibi davranıyor. Çok itici ve bi o kadar da gereksiz. Bence kadın, kendinden utanmalı.
Alttaki yorumuna istinaden: utanma yok, şeref yalan.
(bkz: imamhatipler kapatılsın)
Bi degisik kafa yasiyom.
Müzik zevki iyidir.
Yalnız biraz fanatik.
(#35091337) hani trolldun, hani umursamaz utanmaz arlanmazdin. Hani her şeyini eksi oy almak uğruna feda edebilirdin, canin yandi, yanacak bir canin olduğuna sevindim, insanlik belirtisi ne de olsa. Zaaflara vurup vurup kendinden tiksindirdigin canlara sayarsın.
On günlük yazar, bin günlük tirt trollden evladir. Mcx
Pkk gibi bir terör örgütü dururken islam örgütlerine orospu çocuğu diyen ateist çomar. Tabi sen türklükten ve islamdan ne anlarsın.
gerçek hayatta mizah kalitesi yüksek, arkadaşları tarafından sevilen bir insan. ortalama bir fiziksel görünüme sahip kendisi. evde sıkıldığı için de burada insanları trolleyip, sinirlendirerek dalga geçiyor. bırakın yapsın.
http://thechive.com/2016/...rs-among-us-60-photos-19/

şu sitede bulduğu bir kızın fotoğrafını paylaşıp sözlük kızı diye millete yutturmaya çalışan şerefsiz ateist, din düşmanı hain.
ilginç olma ihtimali baya fazla .
bütün *en*leri kendinde topladığını iddia eden yazar.
Vay adam damardan vurmuş aga kilitledi resmen.
imamhatipi kendine yakın bulduğundandır.
severdim bu çocuğu hiç konuşmamış olsak bile..

instelaya da bekleriz..

kafası karışık bir yazar..
ateist in teki.
Leninst olup cemaat yurdunda sabah namazı kılmaktan iyidir. Bu gözler neler gördü, bu kulaklar neler duydu bir bilseniz..
Bugün ciddi ciddi bi kıyım var.

Benim kum torbam olan sevmediğim bir yazar idi.
Kalbi queen sevgisiyle çarpan bir yazar.
Gelir gene.
imam hatipte okuduğu için ateist olmuş olabilir. hocaların zoruyla namaz kılıyorsa demek. dinde zorlama yoktur ama cehaletizmde vardır.
silik olmuş ateist.

cehennem ateşi seni bekliyor.
Uzun zaman önce silik yemiş yazar.
son entrysini 9 aralık 2016 tarihinde stoya ya çirkin diyen erkek başlığı altına giren, toplamda 58 başlık ve 3199 entry sahibi on birinci nesil silik.