bugün

garip bir yazar.
Allah kabul etsindir.
(bkz: imam hatipler kapatılsın)
uçan tekme kendisine ne hatırlatıyor diye sormak istediğim.*
Aranızdaki problemleri msj den halletseniz, uludağsozlük.com un kalitesine kalite katsanız sorunsalı ?
Gözlerine bakarken daldığım, yemeği yaktigim yazar.
(bkz: aptalca başlık açan yazarlara prim vermek)
Tamam ateistsin, rock müzik dinliyorsun, muhalifsin ve kıskanılacak bir şahsiyetsin. Kendini daha fazla kanıtlamana gerek yok.
iki entry'sinden biri freddy mercury ya da led zeppelin olan yazar baska bir yazisina denk gelemedim daha.
Ona göre allah yok ama cidden güzel bir dişi.
varmış böyleleri diyorlar. ciddiyim. ateist din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni var demişlerdi geçenlerde. bunlar hep duyum tabi.
Allah kabul etsin. Xd.
Bizden de selam söyle dediğim düşünceli ateist.
örnek şahsiyettir.
Şekilci ve gösteriş budalası bir ateiste benziyor yazılarından dolayı, inşallah değildir.
üff 2000'lerin başında msn, mirc, hatta icq döneminde kalmadı mı böyle nickler yav.

beni7bitirdi gibi bir şey.
Ulan msj atacaktım atamadım.
Ümüğünü sıkmak istediğim nicknameye sahip şahısımsı.
hadsiz ve saygısız bir ateist. müslümanlara ve islam a hakaret ederek pirim sağlamaya çalışan zavallı. gittiği yolun yol olmadığımı yolun sonunda iş işten geçtikten sonra anlayacak.
komik şey, koymuş oraya sezgi sena akay'ın fotoğrafını aklınca milleti kekliyor çakal. *
(bkz: mal afedersin)
uludağ sözlüğün ihtiyaç duyduğu kandır. entrilerinden zeka, kalite ve kültür fışkırır. allah ondan razı olsundur.
kavram karmaşasından müzdarip yazar. imamhatipte namaz kılıyor ateist olarak bak bak. imamhatipte kılıyor yani.
En kısa zamanda hak yolunu bulmasını dilediğim yazar.
görsel
Genellikle namazda kafasını sağa sola dönderen tiptir.
güncel Önemli Başlıklar