1. 1.
    Akp döneminde şaşırılmayacak gelişmedir. Doktor maaşına % 16 zam yapılırken imam maaşlarına da % 100 zam yapılmış.
    Sadece günde 5 vakit namaz kıldırıp, ezan okuyanlar bu ülkede paşa gibi yaşıyor işte. Ama sayısız hastalarla ilgilenen, onların yaralarına merhem olan doktorlar da hak etmediği miktarda zam alabiliyor. Korona belası çıktı çıkalı adamlar doğru düzgün yaşayamaz olmuş ama imamlar kadar değer görmüyorlar.

Cidden şaka gibi ülkeyiz amk. Yazıklar olsun size ve sizi destekleyenlere!

https://www.sozcu.com.tr/...uzde-100-zam-6055094/amp/
    9 -8 ... queenn of darkness
  2. 2.
    Pandemi dolayısıyla kapalı olan cami görevlilerine yapılan zamdır
    Aynı pandemi durumda çalısan sağlıkçılara yapılması gereken iyileştirme 3 ayla sınırlandırılmıştır
    Görev başına dönen öğretmenlere de aynı ilgiyi gösterecekler mi bakalım.
    5 -1 ... e f e e
  3. 3.
    namaz kıldırıp göte pamuk tıkamak falan çok önemli vazifeler bunlar. alacaklar tabii.
    4 -3 ... ruhum protez
  4. 4.
    ülkemizde diyanet sünni ruhban sınıfının kurumsal yüzünü temsil ediyor ve bu yapı çeşitli cemaatlerden oluşmaktadır.

sadece imamlar değil, dini referansla atanan diğer memurlar da yasa üstü ayrıcalıklara sahip.

iktidar, onca sefalete ve haksızlığa katlanan çoğunluğa söz geçirebiliyorsa siyasi propaganda yapan vaizlerin rolünü asla küçümsememeliyiz.
    4 -2 ... epsilon pi
  5. 5.
    sabrımızı sınıyorlar resmen sabrımızı sınıyorlar. sabah akşam ''allahu ekber'' diyen adamın ne gibi bir özelliği var ki doktordan daha çok zam alıyor.
    6 ... sivasli bey
  6. 6.
    Adamlar o kadar imam hatip lisesi aciyor. Bu adamlari tatmin etmek zorundalar ki sonra seslerini cikarmasinlar.

Bu ulkede en cok bu ulke insani icin calisip hakkini alamayan saglik calisanlarina uzuluyorum. Okumalari ayri dert, calisma hayatlari ayri dert.
    4 ... peder
  7. 7.
    yalan haberin yalan başlığı
    doğrusu;
    sağlık bakanlığı bünyesinde ki imamların covid 19 kapsamında yapılacak bir defalık ek ödeme oranıdır.
    maaş üzerinden olduğu için imamın alacağı %100 ek ödeme, doktorun alacağı %15 ek ödemenin 3 te biri bile yapmaz

bazılarınız gerçekten bilmiyor,
    bazılarınızın karakteri o kadarına müsaade ediyor.
    ben gerçekten bilmeyenler için yazdım.
    4 -7 ... little little man
  8. 8.
    Yetmez. Bence yüzde 1453 zam yapılsın. Allah u ekberrrrr.
    4 -1 ... erecto hz
  9. 9.
    Yüzde yüz nedir ya!
    1 ... gorme engelli ulucu
  10. 10.
    daha araştırmadan yalan olduğuna emin olduğum haberdir. hoş bunlar artık hayal sınırlarını zorluyorlar çekinmeden ama siyasi zararı çok olur, riske girmezler.
    2 ... manyak olmaya karar verdim