1. 1.
  Uzun süreden beri düşüncelerimi tırmalayan ihtimaldir kendisi. Acaba babam beni imam hatibe gönderseydi benim cennete gitme ihtimalim artarmıydı yahut günahlarıma göz yumulurmuydu. imam hatipte okuyanlara diğer tarafta bonus sevaplar verildiğini düşünüyorum. Liseli sevtap olayını unutmamak gerek. imam hatipler türkiye geleceğinin ahlaklı temiz dindar alevi olmayan teminatıdır.
  2 -6 ... djorkaef yaz
 2. 2.
  14 yaşındaki kızı nüfusa geçirmek cennetin bir parçasıySA kuvvetli olan ihtimalidir. 78 yaşında bundan iyi cennet mi olur ?

  (bkz: nüfusa geçirdim amcaoğlu)
  2 -3 ... yamuq
 3. 3.
  herhangi bi liseye giden öğrencinin cennete gitme ihtimaliyle aynıdır. (bkz: allah bilir)
  3 ... birgarip
 4. 4.
  hatta hiç okula gitmemiş olanlarla da aynı oranlara sahiptir.
  ... djarumturk
 5. 5.
  (bkz: ben senin cennete gitme ihtimalini sevdim) *
  ... maximus
 6. 6.
  erbakanın müslüman olma ihtimali ile aynı oranda olasılık verir diye tahmin ediyorum...bi de bunun ne alaksı var imam la hatip le yaa...siz ibadetinizi yapın niyetleriniz temiz olsun biraz da aklınızı kullanın cenneti zaten bulursunuz..islam alimleri aklın imandan önce geldiklerini savunurlar..çünkü aklı olan zaten imanı bulur...akılsız bi adam benim gibi götünü yırtar sahte müslümanlara söverken...
  2 -1 ... tonamisko
 7. 7.
  konu ile ilgili bir olasılık formülünün çıkarılması merakla beklenmektedir. tanım: kimsenin net olarak söyleyemeyeceği ihtimal. tanrı var olsa bile, bir ihtimalden bahsetmez, kendisi herşeyi bildiği için, olasılık bilimine tanrının iliminde yer yoktur.
  ... cettox