1. 1.
    Sağda solda "imam hatipler kapatılsın" yazıp, imam hatiplere karşı olmasına rağmen utanmadan neden hala çalıştığını merak ettiğim öğretmendir.

insanda biraz gurur olur. "Paranın kölesi olmak" ve "iki yüzlülük" tam anlamıyla budur.

freeze you later
    3 -11 ... absolute zero
  2. 2.
    yediği kaba s*çmak ifadesinin insan bedeninde hayat bulmadır nokta net..
    1 -2 ... bize de mi caylak
  3. 3.
    sıkça rastlanabilen öğretmen çeşididir. kaldı ki imam hatipleri ilk atatürk'ün kurduğunu düşünürsek pek de şaşılabilecek bir durum değil. benim asıl merak ettiğim kemalist arkadaşlar diye ölümüne imam hatiplerden nefret ediyor ?
    ... tarihci memur
  4. 4.
    Etki ajanlığı yaparak o gençleri kazanabilir.
    ... xyclonb
  5. 5.
    (bkz: dövmesi olan bayan arapça öğretmeni).
    2 ... betonayakkabi
  6. 6.
    bir resmi kurumda staj yaparken sağcılar solculara, solcuların sağcılara atıp tuttuğunu gördüm. hem de arkalarından. yüz yüze birbirlerine gülüyorlar arkalarından demedikleri kalmıyor. bizzat şahit oldum fakat babam yaşındaki adamlara da etik dersi veremezdim.
    3 ... gethere
  7. 7.
    gençleri bunaltıp, deist olmalarını sağlayan yobaz öğretmenlerden iyi sayılması gerekir müminler tarafından ama nerede bunlarda bu incelikleri anlayacak feraset.
    2 -2 ... rumeli71
  8. 8.
    imamhatipte çalışan felsefe ve fizik hocalarımdır. Alkol de kullanırlar ve ilahiyat mezunu hocalardan daha iyidirler. ilahiyat bitirip Kuran hadis gibi dersimize girenler Fizik hocam gibi alkol kullanmazlar, adamı da dinsizlikle suçlarlar ama kendileri fizikçim kadar kul hakkına dikkat etmezler. Onda biri kadar anlayışlı olamazlar. Her türlü yalanı da söylerler bunlar din öğretecek. imamhatip mezunuyum kapatılsın demiyorum vizyonu yüksek olan laik din eğitimi verebilen fen lisesiyle yarışan imamhatip liseleri var üniversite sınavında ilk 100 e giren 5 kişi çıkarmıştır ve atatürkten soğutmaya çalışmazlar kimseyi. Ya tüm imamhatipleri yola getirin böyle, ya da kapatın kardeşim inatla açmayın.
    2 ... oluroylesyler
  9. 9.
    gençler bunalıp deist olmuyor. raftan kuranı indirdiği an deist oluyor. bu öğretmenimiz de mağarada yakılan meşale gibidir.
    -1 ... napakyanii
  10. 10.
    bir zamanlarki mesleğim. çok güzel günlerdi. muhteşem çocuklar yetiştirdim.
    2 ... erectof