bugün

akp'nin yeni icadıdır. milli savunma bakanlığı bu konuyla ilgili çalışma başlatmış. geç bile kaldılar. artık imamın ordusu tamamen hazırlanır. hayırlı olsun zavallı ülkeme.
`http://haber.mynet.com/im...okulu-yolu-651667-guncel/`
(bkz: imam hatipliye harbiye yolu)
(bkz: imam hatipli nin harp okulu na gidebilmesi)
binbaşı imam mücahit yılmaz gibi tiltlerle karşılaşma olanağı verebilir.
teknik liselerin önünü niye açmadılar onu anlamadım. halbuse onları bahane ederek çıkmışlardı yola.
demek imam hatiplilerden de kandırıkçılar çıkıyormuş...off ne safım ben yhaa.
ileri de ordumuza şöyle komutların gelmesini sağlayacak olaylar işte o komutlar:

istikamet mescid dağılın marş marş.

askerrrr rükuya yattttt.

koğuş namaza kalk.
Kemalistlerin savunması gerekirken ne hikmetse eleştirdiği durum

---spoiler---
Atatürk'ün de öğrenim gördüğü harp okullarında hafızlık ve en az 500 hadis ezberleme zorunluluğu vardı. Siz daha konuşun kemalistler!
---spoiler---
edit: ayrıca karar tüm meslek liseliler içindir.
orduya olması gereken disiplini ve ahlakı getirebileceğini düşündüğüm subaylar. tepkilere bakınca tarihinden kültüründen bi haber sadece bencillik yapmayı vizyon edinmiş cahil insanlar görüyorum. Tsk'yı yönetenlerin içerisinde ateisti şarapçısi dinsizi imansızı var ama imam olursa sıkıntı olur, irtica olur değil mi?peki soruyorum size sayın özgürlük ve hoşgörü savunucuları, imam hatipliler insan değil mi?
Hoş zaten tepkileriniz umrumuzda değil. Azınlık olduğunuz bi ülkede anca boş boş konuşursunuz. Napalım, karga ötüyor diye mermileri havaya sıkacak halimiz yokya.
imamın ordusunun mensubudur.
güncel Önemli Başlıklar