bugün

türkiye'de görülen ve şaşkınlık verici bir korkudur. örgütlülük her zaman başarıya ulaşmıştır. imamhatipliler iyi örgüt oluşturuyorlar ve hayatta başarılı oluyorlar. onlar üniversitelere alınıyor diye millet kalp krizi geçirecek neredeyse. siz de benzer ama kendi çizginizde örgütlenin ve onlara karşı savaşın. bunu engelleyen bir yasa yok.

örgütlü olmak her zaman başarı getirir. ama türkiye'de birazcık ağzı laf yapan dingiller hemen ayrışma yoluna gidiyorlar. o yüzden de örgütlülüğünü koruyanlar başarıya ulaşıyorlar.

(bkz: F tipi örgütlenme)

(bkz: imam hatiplilerin basarili olmasi)
(bkz: iç savaş) (bkz: dindar insanlara düşman gözüyle bakan insan)

"nooluyo mnakiii" tepkilerine enden olan korkudur. onlar da bu memleketin evlatlarıdır netice itibariyle. çalışır kazanır gider mühendis olur, dindar bir mühendis kazanılmış olur. ya da meslek liseli genç gider elektrik bölümünü bitirdikten sonra elektrik mühendisi olur. *
(bkz: imamhatipophobia)
lan neyinden korkmayacan adamlar potansiyel yobaz. besic maşallah hepsi.
imam hatipli kardeşlerimize kimi bünleyelerin potansiyel radikal islamcı gözüyle bakması nedeniyle meydana gelen korkudur.
yeni uygulama tüm meslek liselerini kapsamaktadır. imam hatiplerin ise, tüm bu meslek liselerinin içindeki oranı, yüzde beş.. yani yüzkişidenbeşi bu liboşları korkutuyor.
lan ben ciddiye almıyordum bunları, "yalan söylüyorlar, ezik edebiyatı yapıyorlar." diye düşünüyordum. ama harbi korkuyor adamlar. haklarını yemeyelim. ne yapılsa, nasıl teselli edilseler de, gördükleri her platformu ağlama duvarına çevirmeseler?
türkiyenin günden güne gittigi durum göz önüne alındıgında pekte şaşılmayacak olan korkudur. *