bugün

Orta öğretim.
Tabiri caizse binanın temeli gibidir ortaöğretim.
Lise de alacağı eğitim ve üniversite de göreceği öğretimin temelini ortaöğretim de şekillenir belirlenir
Türkiye'nin eğitim ve öğretim durumuna bakarak, imam-hatip öğrencilerinin eğitim seviyelerini kalitesini de göz önünde tutarak; imam-hatip ortaöğretim de çocuğunu okutan her aile ne iş olursa yaparım abi diyecek kalifiye olmayan işsiz genç, sonra ki eğitimini üniversite de devam etse bile altyapı olarak yetersiz diplomalı cahil işsiz genç yetiştireceğini bilmeli.

Üniversite ve lise sınavlarında başarı oranlarına bakın.
Önümüzde ki 50 100 yıl içinde yeni il meslek kolları ile yok olacak atıl hale gelip kullanılmayacak meslekler göz önüne alınırsa imam-hatip eğitimi almasa bile Türkiye'nin eğitim ve öğretim politikası olmadığı için çocuklar geleceğimizi öldürdük.

Düşünmeyen sorgulamayan soru sormayan karşı görüş bildirmeyen bir sistem çöker ve çöktü de...
Eğitimde yaşanan çöküş şu an önlemek, yeni bir eğitimli nesil yetiştirelim çağın gereksinmeleri karşılanacak bir gelecek kuralım desek bunun için en az 20 yıl gerekir.
Nasıl bir durumla karşı karşıya kaldığımızın farkında bile değilsiniz.
Sorun sadece imam-hatip de değil. .
Hükümetin, fakir halkın çocuklarının gitmesini istediği okul...

Kendi çocuklarını yurtdışında okuturlar ama...
Tüm lüks şeyler imam-hatip okullarında oluyor burda fetöden kapanan hangi okul varsa imam-hatip oldu düz okullar varoşhane gibi.
arkadaşlar yukarda ki iki entry için ekran görüntüsü alıp cimere bildebilir mi vakti olan bi mübarek? devletin resmi kurumuna hakaret, halkı aşağılama ne ararsan var.

edit; misafir geliyor şehir dışından.

edit 2: ağzından çıkan seni, kaliteni, nasıl insan olduğunu yansıtır. devletin polisi var savcısı var. bize kalmaz o türlü işler. rahat ol.
servis bulursak yollayacaz çocukları nasipse.
imam hatip liselerine öğrenci yetiştiren ilköğretim 2. kademe okuludur. normal ortaokul ve lise müfredatına ek olarak dini ve ahlaki eğitim veren, mesleğe ve üniversiteye öğrenci yetiştiren, milli eğitim bakanlığı tarafından denetlenen resmi devlet okullarıdır. arapça, kur’an-ı kerim, hz. muhammed'in hayatı ve temel dini bilgiler gibi ek dersler verilmektedir.
güncel Önemli Başlıklar