1. .
  evet efendim vardır böyle bir çocuk... Hem de bunu diyen çocuk 8 yaşındadır daha... ÖSS tayfası olan kuzen muhabbetinde * yanımızda bulunmakta olan en küçük kuzen demiştir bunu. Şakayla karışık sorduğum "ee bakalım ufaklık. Sen ne okuyacaksın ha?" soruma "ben imam hatip'e gidip başbakan olucam." demiş ben dahil tüm kuzen tayfasını dumur etmiştir. Umarım dediğin şakadır evlat, başımızda yeterince başbakan(!) var zaten!

  Düzenleme: Neyden ve kimden bahsettiğimi anladığınızı sanarak yazmış olduğum bu entryi iktidara ve yandaşlarına adadığımı resmi bir şekilde açık etmekten mutluluk duyuyorum... Yoksa banane canım, Mevlana'nın dediği gibi ne olursan ol gene gel! hem laik hem müslüman ol, şehitlere kelle deme, milletin efendilerine ananı da al git lan deme o bize yeter zaten...
  2 -3 ... ch32
 2. .
  başbakanlığı, imam hatibe giderek olunacağını, din eğitimi alarak başbakan olunacağı söylenmiş, yanlış bilgilendirilerek yeni nesillerin geleceğinden şüphe duyulmaya başlanması gereken olay.
  1 ... amele spor
 3. .
  acı olan bu çocuğun başbakanlık gibi bir mevkiyi kolay yoldan bu şekilde elde edebileceği fikrine kapılmasıdır, üstelik başbakanlığı bu kadar basit bir meslek görmesi tehlikeye delalettir. olay sadece ''imam hatipliler tu kaka'' bağlamında değerlendirilmemeli. tarikat-imam hatip-ışık evleri gibi muhteşem üçlülerin etkisini hatırlamak gerekli. kendisi muhtemelen şu anki başbakan'dan ilham alıyordur.
  1 -4 ... zedx
 4. .
  19 yasindaki rte'dir.
  -1 ... revolter00