1. 1.
  gaziantep'in en ünlü kebapçılarından,baklavası dillere destandır.baklavasını farklı kılan tek şey büyük parça fıstıkları ve diğerlerine nazaran daha kalın olan hamurudur.
  ustalarının özel uçakla bill clinton'in ayağına gidip baklava açtığı söylenir.
  http://www.imamcagdas.com
  2 ... eaglemre
 2. 2.
  oximoron dur ,kemalist dinci gibi bişi, yok lan dur o vardı sanki.
  1 -3 ... say
 3. 3.
  baklavasını tepsi tepsi yeseniz dokunmaz o derece kalitedir.
  2 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  gaziantep'teki en kalteli iki baklavacıdan birisidir.

  (bkz: ömer güllü)
  2 ... bahdeniz
 5. 5.
  gaziantep in hem en iyi baklavacısı hemde en iyi kebabcısıdır...eski nostajik olan yerinden taşınmıştır ama yeni yeride oldukça güzeldir...gaziantep e yolu düşenlere şiddetle tavsiye edilir...**
  1 ... escobar
 6. 6.
  yeni yeri de müzevari, ihtişamlı bir nostaljik görünümüyle hemen göze çarpar.
  gaziantep'in en iyi baklavacısı olduğu su götürse de (ki baklavaları kalın açılmıştır, ağırdır) kebapları, * * * ve harikulade servisiyle uğramadan geçmenin çok ayıp olduğu kebapçıdır.
  cana yakın nizip'li garsonuyla hemencecik dost olmanız da işten bile değildir.
  yalnız yemeklerin lezzeti nedeniyle ölçüyü kaçırmamak lazımdır.
  (bkz: yemek turizmi)
  2 ... infantes
 7. 7.
  yıllarca bize fıstıklı baklava diye ezilmiş büzülmüş kırılmış parçalanmış defolı fıstıklarla dolu baklavayı kakalamışlardır. oysa imam çağdaşta fıstıklar baklavanın içinde tane tane yer almaktadır. her gün olsa yenilir. tatlıdan başlasamda patlıcanlı kebabından şişinden lahmacunundan bahsetmemek kesinlikle haksızlık olur. çünkü mevzubahis kalori depolarının tamamının belki de türkiyede en güzel yenilebileceği yer imam çağdaştır. ayranı da tas için de gelir kepçeyle içilir çok da güzeldir.
  1 ... dbcbroadcasts
 8. 8.
  yemekleri konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılan ve fakat baklava denilince akla ilk gelen yerdir. adana kebabı dışındaki bütün yemekleri lezzetlidir. özellikle lahmacunu. ayranı da içilmeden çıkılmamalıdır. *
  4 ... akustikcinayet
 9. 9.
  patlıcan kebabı ve ali nazik yerken parmaklarınıza dikkat edin.
  3 ... camp nou
 10. 10.
  Gaziantep'ten bir arkadaşın gönderdiği baklavasını yedikten sonra adeta mest olduğum, daha önce baklava yemediğime inanmamı sağlayan kebapçı - tatlıcı.
  1 ... editci cocuk