1. 1.
    akp'nin çamlıca tepesinde yaptırdığı dev camidir.
    imamın hutbeye asansörle çıkacağı camii

81 milyondan toplanan paralarla yaklaşık 100 milyon dolara malolacak camide 63 bin kişi aynı anda namaz kılabilecek.
    camide hutbe verecek imam da hutbe makamına asansörle çıkacak.

yamalı hırka giyen, bir zeytin, bir hurma ile oruç açan peygamber efendimizin ümmeti lüks, şatafat ve faizin kucağında böyle böyle müşrik oluyor işte.

helal, devam...
    23 -4 ... tengir budun
  2. 2.
    Camilere ve diyanete harcanan milyarlarin gercek amaci nedir.
    Gercekten bu paralarin hesabini yapan mutlaka vardir.
    50 milyar dolar harciyoz ama karsiligini guzel aliyoz diyenler kimler acaba.
    6 ... gedikpasa
  3. 3.
    Hey yavrum bee işte inovasyon.

Hollywood filmi gibi olacak fonda haaaaaaaaaaaaaaaa sesi ile...
    3 ... templier
  4. 4.
    insanda eleştirme isteğini yok eden bir gerizekalılık. ne diyek şaşırtmamıştır.
    1 ... lan senin de nickinin de amk
  5. 5.
    caminin sahibinin itibardan tasarruf olmaz anlayışının ürünüdür, imam asansörde kalmasa bari.
    1 ... o halde umabilir miyim
  6. 6.
    bence imam hutbeye asansörle çıkacağına cemaat asansörle insin.
    gerçek teknoloji bu değil. evet.
    3 ... pillars of creation
  7. 7.
    Eksik cemaat bedeli devlet tarafından odenecektir.
    4 ... templier
  8. 8.
    islamda israf ve gösteriş nedir?hatta tüm dinlerde.Ak şakşaklar ve hülolar bir açıklasa, cevap bekliyorum.
    1 ... elimizde kalan tek nick teknik
  9. 9.
    islamda israf ve gösteriş nedir? Diye başlayıp islama ve Müslümanlara sabah akşam küfreden bu yahudi ermeni kırıntılarının tek amacı 'camiye gerek yok israf yapma, cami büyük ve güzel olmasın gösteriş olur' bahanesiyle herzaman kuduz köpek gibi saldırılar. Maksatları israf ve gösteriş değil müslüman sayısı ülkede fazlalaşmasındır. Kendileride biliyor ki ateizm bu ülkede hiçbir zaman rağbet görmeyecek.
    1 -3 ... reco teyyo erdo
  10. 10.
    Üstteki ak şakşak benim inancımı sorgulamak sana kalmadı ki,sadece basit bir soru sordum,ona cevap vermek yerine reisin gibi milleti parçalara bölmeye çalışıyorsun.Böyle gitmeye devam edin siz o b.ka bulanmış burnunuz iyice saplanınca aklınız başınıza gelir.
    2 ... elimizde kalan tek nick teknik