bugün

Adam gibi adam. Kadife sesli. Istisnasiz bütün şarkıları 10 numara 5 yildiz. Coverları orijinalinden bile daha güzel. Sesi huzur veriyor. Hic unutmam annemle şarkımız olan "yol arkadaşım"ı söylediğinde erimiştim. Arkadaşlar sağolsunlar spatulayla kazıyıp bi kaba koymuşlar beni, öyle geldim kendime. Benim türkiye'de müziği ve edebiyle hayran olduğum sanatçılar sıralı tam liste soner sarikabadayi ve bu adamdir. Ha bir de onur mete. Adaaaaaaam!
Son yıllarda çıkan ve iyi işlere imza atan kardeşimiz.
Sesini beğendiğim sanatçı.
hayatımda gördüğüm en mütevazı sanatçı.
ilk çıktığı yarışmadaki performansıyla aklımda kalan şarkıcıdır.
sonrasında naaptı ne etti hiç bir fikrim yok valla.
Sesi insanın içine işleyen şarkıcı. Huzur veriyor.
Bir insanın sesi nasıl bu kadar güzel bir tonda olabilir, bir şarkıyı nasıl bu kadar hissettirebilir anlamış değilim.
Bu adamı dinledikten sonra dinlediğim her ses boş ve anlamsız geliyor.
Yolu da bahtı da bir bu kadar daha açılsın, hak ettiğini en güzel şekilde alsın.
koyu bir fenerbahçe taraftarıymış.

görsel
görsel
29.01.2018 itibariyle "yağmur" isimli tekli parçasını yayımlamış sanatçı.
şarkının aranjesi aytaç kart'a ve söz-müziği de kendisine ait.
adam osursa o bile dinlenir arkadaş, o kadar temiz ve güzel bir sesi var.
Şu reklamlarda da çıkmasa iyidir...
Soylemek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama yaşadiğı bir ilişki sonrasında kendini alkole vermişti bi ara, sonrasında psikolojik yardım almıstı bir kaç senedir antidepresan kullandığı çok belli.

Çocuğun yüzü gözü şişmiş ilaçlardan.
Yine de alkolden iyidir.

Tabi Sanatçılığına hiçbir söz yok.
başarılı yorumcu, yakışıklı adam elleri bile güzel.
https://www.youtube.com/watch?v=TmjXCRpRXmw
Sesi güzel adam. Bana çok olgun ve iyi bir insanmış izlenimi veriyor. Yolu açık olsun.
son klibinde cs:go oynayarak kalbimizi kazanan sanatçı.
son derece güzel sesli ve daha da önemlisi şan şöhret peşinde koşmayan gayet seviyeli bir yerde olup bulunduğu o güzel yeri de sonuna kadar hakkeden efendi bir insan. aslında bunlar sadece gözlemler ama herkes bu gözlemde bulunuyorsa bu adam budur şüphesiz. aynen devam etmesi dileğiyle.
Sesi belki güzel olabilir ama yorumu sıfırın altında olan şarkıcı.
ağzı kapalıyken çok sevimli ama ağız yapısından mıdır diş yapısından mıdır bilmiyorum, gülünce çok tipsiz oluyor.
çok güzel bir sesi olan, 2015'ten beri dinlediğim şarkıcı abim.
sesi insanı rahatlatan ve insana huzur veren harika bir şarkıcı. çok güzel bir sesi var.
dişlerini sıkarak söylüyor gibi olan şarkıcı . ağzını açsa daha güzel çıkacak sesler , kelimeler .
güncel Önemli Başlıklar