bugün

Şener şeni filmlerinden çıkarsan geriye elle tutulur tek eseri kalmayacak, boş beleş bi oyuncu saçmalığı. Allah hidayet versin.
kim takar ilyas salman gibi bir loserın fikrini beyanını. bize ne nasıl yaşadığından.
Vay sefil bilo vay... acırım acınacak haline. Yine de Allah sana hidayet versin de diger atesitlere ibreti alem olsun.
Böylesine yobaz dolu bir ülkede oldukça cesur bir açıklama.dikkat et ilyas abi.
Adamın dalga geçerek esprili yazdığı şeyi ciddi ciddi cevaplayanlar daha komik. Yok efendim parmağını çakmağa tutsunmuş, yok sanki sobanın kenarında oturacakmış. Ahah amk.
ülkemizin en meşhur ateistinin alışılagelmiş açıklamasıdır. utanmaz herif dalga geçiyor bir de böyle ateistlere hiç acımıyorum. sonu felaket bir son olabilir. allah bildiği gibi yapsın.
Adam kafasını kullanıyor az beyni olan düşünen insan ilk önce deist olur ulan der adam denizi yardı geçti arkasından gittiler , biri gemi yaptı gemiyle kurtuldu der , birisi sudan döllendi doğdu diyorlar teoriler magdalalı meryem karısı diyor , birisi çıkar ayı ortadan ikiye böler , biride çıkıp neden 1500 küsur yıldır insanlık yalnız demiyor ,
Sırf Adem elmayı yedi diye biz Ayvayı yiyoruz. gülünç ve komik.
Edit imla
görsel
Aydınoğlu'nu fena kızdırmıştır. Ahireti inkar edenlere lanet okuyor, firavun ile birlikte azap görmelerini diliyor.

Hayır, gören de zanneder ki ahireti inkar edenler şahsına karşı bir hareket yapmış, onun için kuduruyor.

Yahu inancınıza göre Allah ahireti inkar edeni öyle yaparım, böyle yaparım demiyor mu? Diyor. Allah varsa dediğini yapacak gücü mü yok? Tabi ki var olmalı.

O zaman sana ne oluyor? Ahireti inkar edenlerle hesaplaşmak senin işin mi ki bunca kuduruyorsun? Yoksa işin sahibine güvenin, inancın mı yok? Onun senin aklına mı ihtiyacı var ki bir de firavunun yanı filan diye yol göstermeye çalışıyorsun? Tut ki fikir değiştirdi, bunları cezalandırılmamaya karar verdi,sana giren çıkan ne?

Müminler böyledir. Kendilerini inançlı olduklarına ne kadar inandırmaya çalışırlarsa çalışsınlar, içlerinde hep "acaba bu kafirler haklı olabilir mi? Boşuna mı bunca ibadet edip (hoş bunun ettiğini de sanmam ya) endişe çekiyorum?" kaygısı olur.
Gayet insani bir açıklama.

Böyle şeylerin yadırganmaması gerekiyor. Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil. Dünya'da böyle düşünen en az bir milyar insan olabilir.

Yersiz olduğu konusunda da karşıyım. Kimin ne zaman neye inanmadığını açıklaması konjonktüre mi bağlı?
Adam inanmıyormuş bu kadar basit. Din ve vicdan hürriyeti yok mu yoksa bu ülkede?
cehennem;

görsel

anlamsız açıklamadır.
Soğuktan nefret ediyorum deyip de cehennemi seçmek nasıl bir mantık amk. Ne yani cehennem full sıcak da cennet full buz mu?
Cehennem'e gitmek istiyormuş. Çakmak ateşine parmağını 10 saniye tutsun bakalım.
Biri şu herife haddini bildirsin.
Ben kazandı .
ateist olsan da agnostik olsan da seni sevmiyorum ilyas.

dürüst olayım eskiden oynadığın filmler güldürdü ona bir şey diyemem.
"yok ama keşke olsaydı. ısınırdım"

Geçmiş olsun gitti ateizm.
Bu kendi seçimi bizi ilgilendirmez ama neden bunu ekranlarda deme gereği duydu merak konusudur. Ne diyelim, şimdiden bize ateşin bol olsun demek düşer.
Isınırdım demiş. Sanki sobanın kenarında oturacak. Allah hidayet versin.

Edit : acınacak halde olan boşluğa düşmüş bir zavallı adam inançlilarla yani bizle dalga geçmiş, biz de anlayamamışız. Olsun . Biz kimseyle dalga geçmiyor, inancımızı yok sayana bile merhamet gösteriyoruz. Ölümden korkuyormuş, şükürler olsun biz ölümden korkmuyoruz, her gün biraz daha yaklaştığımızı bilsek de ebedi hayatın orada olduğunu biliyoruz.
canım benim. cehennemi sıcak sanıyor. soğuk yanığından haberi yok.
iflah olmaz bir ateist olan ilyas salman'ın komik açıklaması.

görsel
https://twitter.com/kadra...tatus/1353657476021940224
güncel Önemli Başlıklar