1. 1.
  parmakta yada vücudun herhangi bir yerinde çıkmış içi dolu,dışı kırmızı sivilcenin içinde sesiz sakin duran iltihap sıvısının ile dışarıya boşaltmak isteyen insan yapısının, sivilceye çeşitli alet edevatlar ile saldırması sonucunda iltihabı dışarıya akıtılması.
  1 -1 ... trda
 2. 2.
  sivilcelerin, yüzde beyin yakınlarında çıktığında, bir uzman tarafından patlatılmak ve ilaç tedavisi yapılmak suretiyle giderilmesi gerekir. çünkü sivilcenin içindeki iltihabın dağılması ve beyne hasar vermesi ihtimali vardır. tabii bu devasa sivilceler için geçerlidir.
  ... mother
 3. 3.
  mumkunse patlatilmamali. ama illa patlatilacaksa steril bir igne ile yatay olarak bas tarafi delinir, boylelikle ici kolayca bosalir.
  ... opusmagnum
 4. 4.
  Annelerin çocukları üzerinde bir çırpıda uyguladığı eylem. Anne yeter valla. Git kendi sivilcelerini patlat.
  ... destroyer00x
 5. 5.
  tarifi mümkün olmayan zevklerden bir tanesidir.
  ... fanucci
 6. 6.
  insana çok büyük bir acı veren eylem.
  ... son of the wind
 7. 7.
  aramızdaki 18 yaş altı yazar sayısını ele verecek ergen eylemi.
  -1 ... thelma
 8. 8.
  acının doruğuna çıkartan eylemlerdendir.
  ... bordoblue
 9. 9.
  Sivilce sıkmayı da sıktırmayı da sevmem. O acının nasıl bir şey olduğunu sivilceyi sıktıran bilir. Ayrıca sıkılan sivilcenin eğer yüz bölgesindeyse iz bıraktığıda söyleniyor.

  Çevrenizde benim gibi sivilce düşmanı bir eşiniz, sevgiliniz varsa kolay kolay kaçışınız olmuyor. Her şey göze alınıp o sivilce sıkılıyor. Yine de direnebildiğiniz kadar direnin benim direnişlerim genelde başarısız sonuçlanıyor ama olsun yılmak yok.
  1 ... mindspin