bugün

Evet, yine illuminati.
Başlık olsun entrydolsun amacıyla değil de, içimden geldiği için yazıyorum bütün bunları.
illuminati neydi? Dünyayı yöneten, tabir-i caizse parmağında oynatan örgüt/güç.
Peki amacı neydi? insanlara "sex, para, mevki" uğruna türlü komplolar kurarak insanları bunlara teşvik eden, gözümüzde bunları güzel gösteren ve bunlar için de hırslandıran oyunlar hazırlamak. Bunları zaten çoğunuz biliyorsunuz, benim amacım sadece hatırlatmak.
Bundan 10-15 yıl öncesini düşünün. insanların mahremiyete önem verdikleri zamanı. Sokakta utana sıkıla el ele gezilen zamanları.
Bir de şimdiyi düşünün. Sokakta el ele tutuşmaktan çok çok ileri gidildiği ve bizim bunu normal karşıladığımız dönemi.
Nasıl böylesine kısa bir zamanda bu kadar değişmiş olabiliriz?
Aynı zamanda bizimle birlikte değişen birkaç şey daha vardı.
Televizyon ve internet.
Evet, biz bu değişimi, televizyon ve inmternetin yaygınlaşmasıyla yaşadık.
O zamanlarda internet mumla aranırken, şimdi internetsiz ev yok.
Şu anda internette kol gezen pisliklerden haberdarız. Yüzlerce, sadece sexten ibaret olan siteleri. Televizyonlarda mahremiyetin nasıl çiğnendiğini de izliyoruz.
interne ve televizyon bu güçlerin elinde birer silah, ve ben sözlükteki başlık ve entrylere baktıkça, bu silahlarla vurulduğumuzu görüyorum. Sol frameden düşmeyen sex içerikli, kadınlı/kızlı/erkekli başlıklar, sevgili ile başlayan, cinsellikle devam eden, bakirelikten tutun yaşanan en özel durumlara kadar başlık ve entrylerle dolu. Her gün daha da artıyor.
Ciddi düşünün biraz, bu adamlar amaçlarına ulaşıyor. insanları sex, para manyağı yapacakları günler uzak değil.Tüm bunları görüp "dur!" demeyen, farkında olup sustuğu herşeye eyvallah çekenlere ben "yuh!" diyorum.
belirli biryey değildir, herşeye etkisinin yansımasıdır.
öte yandan iddia edilen illüminati hareketleri, amaçları tarihin başından beri sürmekte,
illüminati de bir kavram artık bir örgüt değil onun taraftarları var ve de şikayetçileri
taraftarları yaşayarak şikayetçileri ağlayarak tepki veriyor hangisinin daha etkili olduğu ise ortada
şikayetçileri akıllarını oyunları anlayabilecek, ve buna karşı koyabilecek şekilde de iradelerini geliştirirse kanımca çok yerinde olacaktır.
hep bu davincinin şifresini yazan herifin bok yemeleridir.
(bkz: tavistock)
dinin sözlüğe olan etkisinden daha azdır.
sözlükte dinin yozlaşmış halini gördükçe güçlenen inanıştır.
güncel Önemli Başlıklar