bugün

sözlük yazarı michael sikkofield in 5 günlük çalışması sonucunda çıkmış insanı bir komplo teorisi önyargılarından kurtarmış müthiş iddialarla birbirine bağlamıştı bu iki şeyi.

http://michaelsikkofield....11/05/merhaba-yarram.html

bilmeyenlerin ilgisini çekebilecek tarzda yazılar bulunduğu için ve bazı yazarların ilgili olduğu konu için yeni bir fikir niteliği taşıdığından bu başlığı açtım. bi kaç yeri okuduktan sonra soluksuz bitireceksiniz bu yazıları. hiç tanımadığım birisi kesinlikle reklam yapmıyorum gözden kaçmış ve ilginizi çok ciddi çekebilir. 2 gündür şok içindeyim ciddi ciddi düşünmeye başladım.

sadece lady gaga değil bir çok kişi hakkında yazılarını bulabilirsiniz ve mükemmel mantık örgüsü kurulmuştur. gerçekten inanılmaz. katılsan da katılmasan da değer verilmesi okunması gereken bir yazı.

hele ki bazı olayların kronolojisi incelendiğinde tesadüf olamayacak derecede dikkat çeken şeyler olduğunu görebilirsiniz. insanın ağzı gerçekten açık kalıyor.

insanlar ne garip ama değil mi emenike selçuk desem am desem göt desem meme desem ya da en kötü bi anket patlatsam baya ilginizi çekerdi. çok yazık çok üzüldüm gerçekten.
Bu ikili arasında ilişki vardır. Kliplerdeki mesajlar görseller incelendiğinde lan bu illuminati nin adamlarından mı dedirtir insana. Ayrıca Lady Gaga' nın annecazının da bu işlerle ilgisi merakı var. Anadaan doğma yani. Bir çok kişi kliplerini şarkılarını kötü bulur, aslında hepsinde bir mesaj var.Zaten sizi bizi umursayan yok ki sanki albümü satın alıyosunuz. Ayrıca okuyunuz bilgileniniz hoş şeyler mevcuttur burada. http://illuminativepop.blogspot.com/2011/02/lady-gaga-boyle-dogmus.html
(bkz: lady gaga satanisttir)
lady gaga'nın illuminati ile bir ilişkisi olduğunu gösteren cümle.
michael sikkofield'in değinmediği bir gerçek için;

http://jeffmilner.com/bac.../paparazzi-backwards.html
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.