bugün

dünyayı yönetmektir.

Nasıl yapacağı belirsiz ama bakalım.
Illuminati müslümandır. Asıl amacı allahın dinini yaymaktır. Asıl adı da aydınlıkçılar cemaatidir. Kurucusu da müslümandır.
dincileri maafetmek, reyizi gısganmah, akabeyi çekememek gibi.
whatsapp bilgilerimi ele geçirip durumumu izlemek. lanet olsun dostum bu aynasızlar çok kötü. büyükanneni becereceğim. evet.
tam olarak bilinemez. biliniyorsa zaten amk ben öyle illuminatinin.
aydınlanmadır, illuminati rönesans ile aynı anlamı taşımakta ve örgüt o dönemlerdeki sanatçılar tarafından kurulmuştur. kabala-kibele düşüncesi ve inancının bir diğer farklı fraksiyonudur. toplumu etkileyen kişiler tarafından tüm dünyaya empoze edilmeye çalışılmaktadır. tek bir inancı ve dünya devletini savunur ve dünyayı ve dünya nüfusunu kontrol altında tutmayı amaçlamaktadırlar.
dünya'yı ele geçirmek. tek bir devlet olmak.
(bkz: yeni dünya düzeni)
para abi para paraya sahip olan dünya ya da sahip. adamlar şirket.
orospu çocukluğu, amk fesat pezevenkleri akıllı uslu adam olsa kendilerini köstebek gibi gömmezler.
gecenin bir yarısı ana baba eline bakan koduğumun ergenlerinin diline pelesenk olmaktır. ben başka bir olayını göremedim bugüne kadar.
-Tabi kanka Acun da illümematiymiş zaten. Çıkmak isterse Mj Jackson gibi öldürülür.

-Doğru dedin kanka. Tişörtünde tek göz vardı zaten anlamıştım orda.

illuminati Türkiye'de ünlülere yapıştırılan etiket olarak faaliyet göstermektedir.
çatur çutur sikiş.
batıl inançlar gibi saçma sapan şeylere karşı olarak aydınlanma şeklinde çıkmışlar galiba, sonrasında değişen üyelerle sapıttılarsa bilemem.
Ayine giriş şifresini öğrenerek içeriye izinsiz giren Tom Cruise'yi deşifre edip eşi Nicole Kidman ile tehdit etmek ve cezalandırmak. (bkz: Eyes Wide Shut)
binlerce yıldır süregelen görevi insanları pasif itaatkar cahil ve güdümlü hale getirmektir.