1. 1.
  ilk kez uludağ sözlükte göreceğiniz bilgilerdir. Çok yoğun araştırmalar yaptım günlerce bu bilgiler için burada paylaşacağımdan canım tehlikede olabilir hatta öğrendiğiniz için sizin de canınız tehlikede olabilir. hazır mısınız sözlük. illuminati aslında gizli bir eski avrupa dilinde "limonata tozu" manasına gelir. Zaten bir profösör kurmuştur. Asıl amaçları gizli üslerinde üretebildikleri kadar limonatayı üretip sonunda dünyayı limonatayla kaplayarak bütün düzenleri yıkacaklar. Limonatalar buharlaşınca kendi düzenlerini kuracaklar. Bu sinsi planı önceden önleyemelim diye siyasiler, sanatçılar yani tüm ileri gelenler aracılığıyla bizi oyalıyorlar.
  3 -2 ... bilgisayar delisi
 2. 2.
  dünyayı yönetmektir.

  Nasıl yapacağı belirsiz ama bakalım.
  1 ... hzpikachu
 3. 3.
  Illuminati müslümandır. Asıl amacı allahın dinini yaymaktır. Asıl adı da aydınlıkçılar cemaatidir. Kurucusu da müslümandır.
  ... manji
 4. 4.
  dincileri maafetmek, reyizi gısganmah, akabeyi çekememek gibi.
  -1 ... ultra beyaz turk
 5. 5.
  whatsapp bilgilerimi ele geçirip durumumu izlemek. lanet olsun dostum bu aynasızlar çok kötü. büyükanneni becereceğim. evet.
  ... trdkml
 6. 6.
  tam olarak bilinemez. biliniyorsa zaten amk ben öyle illuminatinin.
  ... judas
 7. 7.
  aydınlanmadır, illuminati rönesans ile aynı anlamı taşımakta ve örgüt o dönemlerdeki sanatçılar tarafından kurulmuştur. kabala-kibele düşüncesi ve inancının bir diğer farklı fraksiyonudur. toplumu etkileyen kişiler tarafından tüm dünyaya empoze edilmeye çalışılmaktadır. tek bir inancı ve dünya devletini savunur ve dünyayı ve dünya nüfusunu kontrol altında tutmayı amaçlamaktadırlar.
  1 ... hayalhane caycisi
 8. 8.
  dünya'yı ele geçirmek. tek bir devlet olmak.
  (bkz: yeni dünya düzeni)
  -1 ... gina carano
 9. 9.
  para abi para paraya sahip olan dünya ya da sahip. adamlar şirket.
  ... hayy
 10. 10.
  orospu çocukluğu, amk fesat pezevenkleri akıllı uslu adam olsa kendilerini köstebek gibi gömmezler.
  ... saglamyazar