bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kabahat verme diye ısrar edendedir. ille de oyumu akp'ye vereceğim diyorsa öncesinde bir ısrar olmalı.
  ... jackmesrine
 2. 2.
  (bkz: eleştirilince aşağılandığını zanneden akp li/#12028369)
  1 ... kompetan
 3. 3.
  demokrasi .
  ... leyla leyla
 4. 4.
  inadına sol, inadına devrim diyen veya ülkücü hareket engellenemez diyenle benzer kafa yapısına sahiptir. muhtemeldir ki, onun için demokrasi partiden sonra gelmektedir.
  ... defoluben
 5. 5.
  bop eşbaşkanlığına, terörizme, çalıp çırpmaya bir tuğla daha eklemek isteyen; ekmeğe, tüpe, benzine, ete ve bilimum ürüne eskisinden çok daha fazla para verip ayakta sikilmekten zevk alan insanlardır..
  ... hayddaaaaa
 6. 6.
  o aleviden iyidir diyen yengemdir. böyle dediğinde kızsamda cahil kadın. cahille cahil mi olucaksın. inadına sol inadına devrimö diyen kişiyle aynı zihniyette değildir. çünkü bilir okur haklı olduğunu en iyisinin bu olduğuna inandığı için inat eder insan. cahillikle kararlılığı karıştırmamak gerek.
  ... tigmung treudla ruyalar
 7. 7.
  ülkenin satılmasında payı olan insanlardır.
  ... topuklu ve ruj
 8. 8.
  aptallıkla övünmek, övdüğünden daha çok olan aptallığını kanıta götürmek. "ben aptalım kanıtım da var, çünkü akp'ye oy veriyorum" demek gibi bir şey.
  ... fny3
 9. 9.
  ille de eksi vereceğim diyen yazarlar.
  ... no name 123
 10. 10.
  ille de ver o zaman kardeşim bizim sana yapabileceğimiz bir şey yok artık dedirten tiplerdir. her şey elden gidiyor ulan hiç mi vicdanın sızlamıyor? içten içten farkettirmeden yapıyorlar yaptıklarını. ve anında üstlerini örtüyorlar. sen bu düz mantıkla bakmaya devam et. artık görüşlerini yazabileceğin bir sözlüğün de olmayacak. bundan sonra derdini topladığın üç beş kişiyle paylaşırsın.
  ... anjelika
kapat