bugün

kafası tek bir şekilde çalışan, sağlık konusunu hiç düşünmeyen, kız çocuğu olursa muhtemelen okutmayacak erkektir. allah korusun karısı hamileyken kötü bir şey olsa erkek doktorun eline ayağına yapışır.
geri kafalının tekidir.
ille de woman olsun dur.

erkek jinefk erkek jiggjswjsw bak yazarken bile elim ayağım titriyor.
tıpta utanma yok ta bizde var. lan kadın jinekolog varken neden erkeğe götüreyim karımı? kavat gibi hissederim lan kadın varken erkeğe götürerek. kendimde erkek üroloğa giderim. zaten caiz değil öbür türlü.
(bkz: erkek jinekologa gidemeyen türk kadını).
jinekologların ekseri kadındır. içinde erkeği arayıp bulup karınızı oraya götürmek istiyorsanız fantezi peşindesiniz
Tercih meselesi olduğundan kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
Ben şahsen eşimin erkek doktora gitmesi yerine varsa ayni dalda kadın doktor ona gitmesini isterim. Neymiş erkek doktor mesleğini yapıyormuş benim eşimin vücudu bana özel kalmalı. Bu konuda mezhebim geniş olamaz. Kimse kusurabakmasin. Ayrıca bayanların okumasına sonuna kadar destek veriyorum. Ben kadın rahatsızlıklarında tercihimi kadın doktordan yana kullanırım. Hem Eşiniz daha rahat sağlık sorunlarını dile getirir, utanmadan kendini daha iyi hisseder. Erkek doktora eşini götürenler olabilir buna saygı duyarim ama eşimin vücudu sadece ama sadece bana özel kalmalı. Bunu bilir bunu söylerim her yerde.
yaa hala anlatamıyorum. mümkünse kadına gitsin ok. ama bazen öyle hastalıklar oluyor ki onun uzmanı erkek oluyor ve mecbur kalıyorsunuz. o esnada kadın dr. bulamayabiliyorsunuz. doktorun iyisi kötüsü vardır bence kadını erkeği değil.
geri kafali kocadir. ya kadin jinekolog lezbiyense, o zaman ne olacak?
Kız çocuklarını bilerek okutmayan kocaların düşmesi için devam dilenen durumdur.
kız çocuğunu okutmak istememekle alakası olmayan bir durum. Kadın doktor tercih sebebidir. Lakin yoksa da illa kadın illa kadın diye tutturmamak gerek.
burada yerilecekmiş diye kadın jinekologlar aşağılanan kocadır. Kadından iyi jinekolog olmaz di mi canım, am sorumlusu illa erkekler olacak.

Her hastanede kadın da erkek de jinekolog vardır, kadın jinekolog sayısı her zaman iki ve üzeridir,

Ataerkil düzeninizde her boka hakim olmamışsınız gibi rahminizin, vajinamızın kontrolu de sizde olsun, oldu canım.

Ergen kafalar bilmiyorlar tabi, göbeğe kayganlaştırıcı sürüp doppleri kaydırmak sanıyor tek münasebeti.

Kuzum adet geçecek bir hafta, testte iki çizgi görülecek, doktora koşulacak, arkaya geçilecek donlar çıkarılacak, ilk muayene keseyi daha rahat görmek için muhtemelen vajinaya sopa gibin kafası top gibin bir şey sokmak ile başlayacak ki bu iyi hal, tebrikler 6 haftalık gebesin, kalp atışı 8.hafta duyulmazsa yine vajenden kontrol edilip daha net duyum sağlanacak.

Gebelik dolup gayrı kasılmalar sancılar başladığında yine donlar indirilip, bacaklar iyice açılacak, koca göbek yüzünden epilasyone küsen kıl yumağı vulva ifşa olacak, olsun, utanacak bir şey yok, doktorun üç parmağını sokup var gücü ile abanması gibi sahnelerden hep bihaber bu liseliler, filmlerde dizilerde onları görmediler.

E yani bir kontrolle de doğurmuyorsun, tamam rahim 4cm açılmış, 10cm olana kadar beklenecek, o ara doktor da gelecek zaman zaman ebeler de gelecek, gelen abanacak, giden abanacak elini sokup, sokup, karıcın kıvranacak.

Hadi doğum esnası falan kan revan da o vajen girişi yarım saat dikilecek, sonra odaya çıkılacak, ara ara doktor amca gelip dona, peddeki kana, ama bakacak,
taburcu olduktan bir hafta sonra yeniden çatala çıkılacak, donlar çıkarılacak, bakacak "oh oh güzel olmuş, çok güzel olmuş ne güzel dikmişim, iyileşmiş de, kreme devam," canı isterse şak diye bir iki parmak yine sokacak kontrol maksatlı,

40dolunca yine gidilecek, donlar inecek çatala binilecek, yine bir şeyler sokacak rahim ağızına bakacak, tamam giyin,

Bu doğal hal, umulur ki bir hastalık, bir anormallik, ameliyat olmasın,

Koca kimmiş ayrıca, kadınlar kadın doktorlarla kendilerini daha rahat hissedecektir,

Bir zaruret hali var idiyse de zaten kimse sesini çıkarmaz,

Ama en küçük hastanede bile iki kadın bir erkek jinekolog var iken masum karın "esra hanıma görüneyim ben" derken sen illa "olmaz ben hüseyin beye parmaklatçam seni" diyorsan,

Sen bilirsin ergenim.
Size ne la milletin karısının amndan..

biri diyor götürsün, öbürü diyor götürmesin.
güncel Önemli Başlıklar