bugün

Çık kurtulalım çık.
çık da gör ananın amını dediğim serzeniş. çıkmazsan şerefsizsin. hoş çıkarsan da pek bi değişiklik olmaz.
Bu başlık terörizme destektir.
Suriye de Rus ve Amerikan askerlerinin altına yatarak Türkiye yi hedef olmış orospu evlatlarının aba altından sopa göstermeleridir.

Arsıza " Arsız, arını sikeyim" demişler.

Arsız da " Arım yok ki nere mi sykesin?" demiş.

Bacı apo nun adamlarının altın da, belki karı da ordan gelme. Neresine sövelim de rahatlayalım başlığıdır?
Çıkmayın tabi dağda ne işiniz var.

Tanım. Ezilen Kürt serzenişi.
her haksızlığa uğrayan dağa çıksaydı, ülkece dağda yaşamamız gerekirdi.

Senin meselenin iki çözümü var:
Eğer "ben kürdüm ve sizden daha fazla hak istiyorum" diyorsan ırak'a gidecek, ülkenin kaynaklarını kullanmayı bırakacaksın. Bu ülkede benden daha fazla hak sahibi olmana izin vermeyeceğimin bilincine varman gerekiyor.

Eğer bunu söylemiyorsan, kürdüm, haksızlığa uğruyorum söylemlerini bırakıp, işine bakacaksın. Bu ülkede bir çok ünlü tesisin sahibi kürt kökenli, ortaya çıkıpta ben kürdüm diye haksızlığa uğradım demiyor hiç birisi.

Ha aradan bir kaç denyo, seninle kürt olduğun için dalga geçmeye çalışıyorsa kulaklarını tıkayacaksın. ırkçılık seviyesindeyse, gidip dava edeceksin. ırkçılık suçtur.

Dağa çıkmayı düşünüyorsan, buyur, yarın leşin gelir, olur biter. Başkalarına bunu söyleyerek onları da gaza getirmeye çalışman bu ülkeye, hepimize ihanettir.
yürüyüşe, kampa fln cıkıyosak neden olmasıjn?