bugün

büyüyünce nasıl bir insan olacağı konusunda erken sinyaller veren bir piçtir bu.

bu yavşağın ismi oğuzdu.

her ders arasında gidip cips alan bu zengin piçinin cimriliği, en az babasının banka hesabı kadar büyüktü.

hatta "bir tane versene lan?" dediğinizde "hayır" bile demeye tenezzül etmez, ağzında cips varken kaşlarını "hayır" anlamında yukarı kaldırırdı.

tabii ki buna ayar olan ben, bir teneffüste kendisinin sınıfta olmamasını fırsat bilerek cetvelini kırmıştım jgfhgsdf. Nasıl da ağlamıştı küçük bok.

P.S: isteyen "güzel" kızlara genellikle verir, çirkin kızlara ve erkeklere hiç vermezdi. Bence şimdi kesin meriç olmuştur. Sevgilisinden ayrılan kızlara "boşver cansu'cum, sen daha iyilerine layıksın zaten, üzülmeni istemiyorum" filan diyordur.
lan oğlum belki ailesi öyle tembihlemiştir. benim çocuğun çantasına ne koyuyorsak çoğunu arkadaşlarına dağıtıyor. sonunda artık yasak koyacağım, yiyeceğinden bir daha başkasına vermeyeceksin diyeceğim. piç değildir, piç sensin.
işin kötüsü böyleleri her şeyi yiyebilirdi.
Sen orda pattes ekmek takılırken bu dombili hamburger, kola, tekrar hamburger, sütlaç, bi hamburger daha yerdi.

Para çok tabi ipnetor.
demekki esit bir egitim hayatı icin devletin tum ogrencilere belli bir miktar harclik vermesi gerek. ürünlerin Para ile satin alinamayacak olmasi lazim boyle bir sistem gelistirilmeli.
ha senin baban yan gelip yatsın, elin oğlunun babası köpek gibi çalışsın, sonra da aynı şeyleri yiyin. hadi lan ordan suriye'li !
ohoo, o yine iyiymiş, ilkokulda kızın teki benim bütün beslenmemi yiyordu. tabi ben o zaman saf, kız ne istese veriyordum yazık diye, çikolatalı sütlerimi falan hep o içiyordu, sonra ben bütün gün aç. bir gün gözüm açılmışsa demek ki çok pis kavga etmiştim, sonra da arkadaş olmuştuk, böyle de enteresan tiplermişiz.
tek çocuk olması muhtemeldir.
o ben değilim de 30 yaşına geldim geri dönüp bakınca keşke ben o olsaydım dediğim çocuktur.