bugün

Okul gezisine redbull götürmek sonucunda hocanın şok olması.
(bkz: biz orospu çocuğuyduk)
tenefüste sınıftaki kızların eteğini açmaktır herhalde. veya derste altına işemek. ilkokul lan?
orta sondayken 3. sınıftaki bir velede tembihleyip kızlara pandik attırmak. işin ilginci terslemiyolardı da lan.
hocaya yani öğretmene öğretmenim siz sınıfı nasıl boşıboş bırakırsınız demek. bizzat denenmiştir. hoca hastanelik olmuştur öğrencim bunu bana nasıl dedi diye..
sekizinci sınıfa giderken bir sınıf dolusu ikinci sınıftan kamyonla dayak yemek. *
ilkokulda yapılan mantıksız ve çocukça davranışlardır. Arkadaşlarla beden eğitimi dersinde su savaşı yapmak ve sonra öğretmene yakalanmamak için güneş ışığı gelen demirlere yaslanıp kurumayı beklerken * * tüm sırtınızın pas olması. *
kızlarla altta kalanın canı cıksın oynamak.
okulda iş teknik dersinde birimden bütüne çalışmaları yapılmaktadır... atolyedeki ders sona ermiş ve hoca çıkmıştır... ancak herkesin gözleri üst sınıfların kibritlerle oluşturduğu etkinliğe takılmıştır... ardından soyut halk noel babasi ve tayfası bulabildikleri kadar yanıcı maddeyi etkinliklerin üstüne dökerek*** kibritleri ateşe vermiştir... ardından atolyede kimsenin farkında olmadığı yangın alarmını bile çalıştıracak bir alev topu oluşmuştur... olayın ertesi günü soyut halk noel babasi bir şekilde olayla alakası olmadığına müdürü ve disiplin kurulunu ikna ederek okuldan ayrılmıştır... geride kalan tüm öğrencilere ise okul baştan sona boyatılmış, işkence edilmiştir...
iri yapılı bir kız öğrenci olarak saçını çeken tüm erkekleri fena dövmek hatta ağlatmak. feminist geldim feminist gidicem şu dünyadan.

bak şu an geldi aklıma, bizim bi türker vardı napıyodur şimdi kimbilir *. az dayağımı yemedi, annesi az konuşmadı benimle"yapma kızım, eve geliyo ağlıyo" diye.
öğretmene kim uçak atacak diye iddiaya girmek. bir de arkadaşları gaza getirirdik 'haha atamaz ki atamaz ki' diye. küçüktük sözlük eğleniyorduk.
karne günlerinde kızlara yumurtalı saldırı düzenlemek. Istisnasız her karne günü yapılırdı bu şenlik. Gariplerim anneleriyle gelirlerdi kızlar yumurtadan korunmak için.
hocanın kafasına silgi fırlatmak.

dönüp "ne yapıyorsun sen" diye sorunca da "tırnağımın arasına sıkışmıştı, vurdum, uçuverdi" demek.

(bkz: yersen)