1. 1.
  akranları tarafından hoş karşılanmayan çocuktur. sınıfta bir dedikodu başlamasıyla herkes sırayla sıçan kişinin yanına gider ve etrafı koklamaya başlar. neticede koku onaylanır ise kişinin bu durumu cümle aleme duyurulur ve "ayşe altına yapmış" şeklinde bağıra çağıra eğlenilir ta ki öğretmen bunun önlemini alsın.
  1 ... steve
 2. 2.
  (bkz: anaokulunda altina yapan cocuk)

  ilkokulda ayni sekilde anilmamak icin her tuvaletim geldiginde aglaya aglaya eve gitmeme sebebiyet vermis durum.*
  2 ... dramtatatam
 3. 3.
  normal karşılanması gereken hadisedir.allah daha büyük dertlerden korusun...
  1 ... karga
 4. 4.
  bu anıları üzerinden yıllar geçse de unutmayacak, torunlarıa anlatacak çocuktur.
  ... arabaciarabayatasget
 5. 5.
  altına yap üstüne otur atasözünün çıkış kaynağıdır.
  ... scarface
 6. 6.
  ilkokulda bir öğretmen vardı sınıfa osuruk kokusu yayılınca tüm öğrencilerin tek tek götünü koklardı.-bu anıyı hatırlatan çocuk-
  ... tanimadinmiben
 7. 7.
  bazılarının * sadece altlarına işemekle kalmayıp s*çarak sınıfı helaya çevirebildiği çocuk tipi.

  daha önce de bir entry de yazmıştım ama benim sınıfımda ve hatta sanırım ilkokul 2de iken bir çocuk * altına s*çmıştı. sınav sırasında çıkamamışmış. sanki görende integral hesaplıyor sanacak. alt tarafı ali'nin bilyelerini hesaplıyorsundur, o da yani en kötü ihtimal. o b*k kokusu içinde o sınıfta nasıl durduğumu bir ben bilirim.
  2 ... st27
 8. 8.
  ilkokulda çişini tutamayan çocuktur.
  ... rubi
 9. 9.
  (bkz: ben)

  evet bu bir sözlükçü itirafı.. çok utanmıştım sözlük.. çok ağlamıştım.. ama ne yapabilirim öğretmen göndermemişti tuvalete.. halbuki daha yedi yaşındaydım.. insafsız kadınn.. evet ööyle bırakmıştım kendimi oturduğum yerde. sonra sınıfın fırlama erkekleri gelmişti sözlük.. hepsi sıramın altına bakarak kahkahalar atmıştı.. hepsi de yakışıklıydı sözlük.. yedi yaşında karizması çizilen, okul hayatı birinci sınıftan biten ve altına yapmış küçük bir kız çocuğuydum sözlük.. çok zor günlerdi be sözlük. neyse ki yalnız değildim, osuranlar kusanlar.. benim olayım bir süre sonra çoktaan tarihin tozlu sayfalarına gömülmüştü.. ilk okul işte unutulup gitmişti.. *
  ... bushi
 10. 10.
  hemen hemen tüm ilkokul öğrencilerinin tanık olduğu, o sıralar pek komik gelmeyen fakat sonraki yıllarda olayın kahramanına acımısızca çeşitli ilkokul alayları yapılmaktadır.
  ... penta-don