bugün

Binali yıldırım'dır.

görsel

Seni ponçirik sevimli şey seni.

Eee, madem itiraf ediyoruz,
Ben de hep okuldan kaçardım.
Ayrıca okul tuvaletinde sigara içerdik.
ee itü ye nasıl girmiş o halde sayın başbakan?
sonra siyaset neden ilerlemiyor, ülke neden ileri gitmiyor. bu adam hayatı baştan bitirmiş. siyasete girip zengin olma hevesi de buradan geliyor dediğim başbakan.
Dostum deden geleceği görüyormuş. Demek ki neymiş Büyük sözü dinlenecekmiş. Hadi bakalım.
oturduğu makama neden bileğinin hakkı ile değilde tepeden indirme usulü ile oturtulduğunu anlamamıza sebep olan itiraftır. oğlum nasıl bir ülke burası lan. başbakanımızın hali böyle cumhurbaşkanımızın diploması kayıp bulunamıyor bir türlü.

yurt dışı seyahatlerine gidiyorlar diğer liderler ile baş başa konuşamıyorlar. mesela çevirmen fetocu olsa başbakanımız veya cumhurbaşkanımız atıyorum trump ile falan çok gizli bir şey konuşsa sonra o çevirmen o bilgileri gidip başkalarına servis etse ? sonra gene aldatıldık kandırıldık döngüsüne geri dön işin yoksa. yaverleri bile fetocu çıkıyor darbe oluyor haberleri yok ingilizce konuşamıyorlar. içerisinde yaşamasan eğlenceli ülkeyiz hakikatten..
doğal olarak dedesini dinlemiş, çobanlık yapıyor şuan.
belli oluyordu dedirtir:
https://www.youtube.com/watch?v=cbZWj8P1P3U
Dedesi yanılmamış, koyunlara çoban yapmış. Ne var ki bunda.

ilkokulda 11 dersinin 9 u zayıf olan başbakandır.
dağdaki çobanın oyuyla benim oyum bir mi diyen zihinlere verilmiş pek latif bir cevap.
sistem burada ince görmüş.
demokrasi.
hazmetmek lazım.
Ben dedesine hala katılıyorum.
tam bir 23 nisan başbakanı.
Onu becermek de beceri ister, ailede tek aklı başında adam da dede herhalde yoksa böyle bir varlık dünyaya gelemezdi.
Dedesi kısaca demiş ki; "ben sana başbakan olamazsın demedim ben sana adam olamazsın dedim"
bu övünülecek ya da sempatik gösterecek bir şey değil. bilim çağında pozitif bilimlerin tamamından sınıfta kalan birisi seni yönetiyorsa hatayı kendinde ara , şapkayı önüne koy, başını ellerine al düşün türk halkı.

aramızdan herhangi biri de vekil olup 30 bin alabilir 30 günde.

mesele bu.
https://www.youtube.com/watch?v=cbZWj8P1P3U