1. 1.
    ilkokul mezunlarını cahil olarak nitelemek terbiyesizliktir. okumu$ cahiller varken hem de. yakı$tıramadım sana morg.
    5 -3 ... basak burcu errrkegi
  2. 2.
    milletvekili adi uzerinde milleti tum turkiye cumhuriyeti vatandaslarini temsil eder. kanun yapan yuce meclisin uyeleridir dolayisiyla ciddi bir sorumluluk yuku altindadir. nasil ki hakim savci olmak icin hukuk fakultesi vali kaymakam olmak icin iibf bitirmek sart ise milletvekilligi icin de sadece belli meslek gruplarina mensup olmak gerekir.
    ... annesininminikkusu
  3. 3.
    bence sorun mecliste bulunanların ilkokul mezunu olması değildir onların siyasal bilimler, adalet ,hukuk gibi alanlarda eğitim almamış olmalarıdır.mühendisler,sınıf öğretmenleri,mali müşavirler ve sayabilceğimiz bir çok meslekten insanın orda olması buna karşı çıkarım herkes kendi işini yapsa böyle büyük sıkıntılar doğmaz kanımca.
    ... bananebe
  4. 4.
    şu anda mevcut olan 9861 adayın % 16 sı ilkokul mezunuymuş. kıroyum ama para bende durumunun açık bir göstergesi.
    2 ... gemek
  5. 5.
    Kesinlikle hepsi de hdp ve akplidir.
    -2 ... adabayor34
  6. 6.
    mecliste yan gelip yatıp, sadece el kaldırıp indiren bir zümre için bu mezuniyet çok bile

düşüncesi uyandıran adaylardır.
    ... aglama duvarinda gulesim geldi
  7. 7.
    chp den az olan adaylardır.

gözünüzü sikeyim başka bişey demiyorum
    1 -1 ... ille de woman olsun
  8. 8.
    türkiye'nin önemli bir oranı cahil zaten. cahil kesimi kim temsil edecek? bardağın dolu ve talihsiz tarafı...
    ... zoraki yazar
  9. 9.
    cahil insanların ülkeyi sömürmek için torpille geldikleri konum.
    (bkz: milletvekili)
    1 ... liveerror
  10. 10.
    yan gelip yatan vekiller.
    ... arga