bugün

sonuçta bir grubun peygamberlerden bir tık üstte görüp taptığı birinin karısı. siz beğenmiyor olabilirsiniz ama yarın vefat etse türbe yapıp kapısında kuyruk oluşturacak milyonlarca insan var (insan lafın gelişi söylenmiştir, anlam yüklemeyin).

: hermes çanta emine hanım türbesine gittim gızz, bir erkek çocuğum olurmu acep?
görsel
Milletin kıçında don yok hanfendinin dediği laflara bak.O makam olmasa hiçtiniz.Bir de bunlar Atatürk’ü her fırsatta kötülerler.
görsel

Kendine demiş gibi görünüyor. Zira vatandaş zorunlu ihtiyaçlarını dahi zor karşılıyor.

Biri bunu ona lütfen söylesin.
insanlara israftan kaçınma ile ilgili vaazını verdikten sonra asgari ücretin 89 katı değerindeki çantasını takıp hayatına devam etti.

(bkz: kısa fıkralar)
konferans vermek için üni mezunu olmaya gerek yok biraz zeki olmak yeterlidir. ben ne üni mezunları tanıyorum iki kelimeyi bi araya getiremiyorlar. yazık.
Konu, e. Erdoğan' ın eğitim durumu değil, tavsiyeleridir.

Başkasına verir talkımı, kendi yutar salkımı adlı atasözü ne de anlamlıdır değil mi sözlük?!
Diyeceğim budur!
Yeri gelir, ilkokul mezunuda konferans verebilir eğer hakkıyla bir yerlere geldiyse örneğin rahmetli saKıp sabancı gibi.

Ama ismi geçen şahsın hayatında tek gurur duyabileceği şey birine karılık yapmaksa, utanması lazım oraya konuşmacı diye çıkmaya.
olay burada ilkokul mezunu olması değil söyledikleriyle yaşamının çelişmesidir. zira ilkokul mezunu dahi olmayıp kendini geliştiren, çok şey gören insanlar var. ama bu kadının ağzı anca laf yapıyor, söze gelince bir numara ama bu söylediklerinin kaçta kaçını hayatına uyguluyor? 50 kişiye verdiği yemekte milyon liralar harcadığını unutmuş galiba.
"Evet, sarayın daha fazla tüketim yapabilmesi için gelin tasarruf yapalım(!)." Diye gaza gelmemi(!) sağlayan açıklamadır.
Bak yine israftan kaçının diyor.

görsel
işte beğenmedikleri laik demokratik Türkiye cumhuriyetinin nimetleri...