1. 1.
    Anket niteliğinde sorudur. Ben sahsen temizliğine, sesine ve götüne bakarım. Bunların üçü varsa eğitim durumu önemsiz.
    2 -10 ... herkes sakin olsun
  2. 2.
    hayır.
    ihtimal yok diyemem, ancak aynı şeyleri görüp geçirmiş, benimle uyumlu olmasına dikkat ediyorum.
    pek kitaplara el sürmemiş, kelime hatipliği olmayan bir hanımla sanmıyorum.

evet.
    1 -1 ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 2.
    Cevabı farketmez olan sorudur.

Nice üniversite mezunlarına bilgisiyle birikimiyle taş çıkartan insanlar gördüm la.
    2 -1 ... fikri firar 2
  4. 3.
    diploma evlenme kıstası değildir.

zor gününde yanında oluyor mu,

iyi bir eş, arkadaş mı,

kalbi nasıl

boyu 1.65'den uzun mu

ve sarışın olması önemlidir.
    4 -1 ... modeste
  5. 4.
    Ben ilkokul mezunuyla da evlenirim de ilkokul mezunu beni ister mi ondan şüpheliyim.
    2 ... ters yakilan sigara
  6. 5.
    evlenmem. kötü birisi veya çomar diye değil, hayat okulu dediğin şey bir yere kadar. üniversite okuyup yine hayatı görmüş birisi olabilirsin, sadece okula gitmeyenlere sunulan bir şey değil hayatın zorluklarıyla imtihan olup içinden alnının akıyla çıkmak. ne yiğitler var. ama ilkokul mezunu adam bir lise sırasında okumamış, üniversite kampüsünde ring kovalamamışsa yaşadığı hayatta bir şeyleri eksik bırakmıştır. çünkü en kötü lisede, en düşük seviye üniversitede bile insan hayata karşı başka bir anlayışı kavramanın yolunu bulabilir.
    7 -3 ... monalisanin ifadesiz yuzu
  7. 6.
    Hayır. Çünkü evliyim. Zuhaha.

Ama evli olmasaydım da evlenmezdim. Bana ve bebeklerime matematik yapan adam şart.
    3 -4 ... turuncuuuu
  8. 7.
    Monica belluci gibiyse niye olmasın. Amına bile korum.
    2 ... morat
  9. 8.
    Laetitia casta gibiyse niye olmasın. Amına bile korum.
    2 ... morat
  10. 9.
    Moana pozzi gibiyse niye olmasın. Amına bile korum.
    1 -1 ... morat