1. 1.
    bakın bu bir haksızlıktır. onca sene üni okuyan mühendisler 2000-2500 tl ye köpek muamelesi görürken bu adamlar nasıl mühendisin 2 katını alır?

https://polisaskeradaylar...slari-ne-kadar-mart-2018/
    12 -10 ... bel gamzeli erkek
  2. 2.
    ilkokul mezunu yandaş yalakların belediyede ve kamu kuruluşlarında iş bulamaması sonucu oluşturulmuş bir projedir bekçilik. normaldir.
    9 -2 ... sakinsaki
  3. 3.
    Tek mi gezsin?
    ilkokul mezunu da değiller ayrıca.
    Onu da geçtim o denli basit görüyorsan git sen de yap aynı işi. Dışarıdan anca sallayın.
    Edit: lise mezunu şartı arardığını bilmiyorsunuz daha.
    Edit2: anca sallayın. Ben neden o parayı alamıyorum diyen yok o neden alıyor diyor. Kafafnız bu işte.
    9 -21 ... ktm li komplo teorisyeni
  4. 4.
    kaynak ciddi bi yer galiba?
    ... bittimiacaba
  5. 5.
    ilkokul mezunu değil bu bir, ikincisi o adamlar da çalışıp sınava giriyor iki.
    1 -5 ... karpuzreceli
  6. 6.
    ilkokul mezunu bekçi maaşlarının 4302 tl olması
    Çalıştıkları sınav bu mu.
    18 -1 ... quepasa
  7. 7.
    işin içinde can ölüm olduğu için
    alınan yüksek maştır. bende hep diyorum
    bu ünililer neden bu kadar salak oluyor.
    2 -4 ... frank lucas
  8. 8.
    yine belli bir kesim malı ortaya çıkaran başlık. insanların aldığı değil alamadığı maaşı tartışacaksın, ben neden hak ettiğim maaşı alamıyorum diyeceksin, bu konuda destek bekleyeceksin, bunu anlamadığın sürece ezilmeye mahkumsun.
    15 -1 ... mossii
  9. 9.
    bu ekonomik krizde güvenilir bir gelir. ben de başvurayım dedim, ama 31 yaşından gün almama koşulu varmış. a.k.p. devleti için 35-40-45-50-55-60 yaşları "emekli olmak için erken, ama çalışmak için yaşlı yaşlar" tabi, onu unutmuşum. (işsiz kalırsan taş yersin ama a.k.p. devletine gss'ni ödemeyi sakın ihmal etme, faiz biner)
    2 ... ben de yazdim
  10. 10.
    Bence de biraz fazla ama şöyle bir şey de var hiçbir üni mezunu da gidip bekçilik yapmaz. Bekçiliği küçümsediğimden değil ama insanın zoruna gider 4 sene eğitim alıp sonra başka bir iş yapmak. Madem maaşı iyi diyosunuz gidin siz de yapın abicim sizi tutan yok ki.
    1 ... mimaramo