1. ?.
  kişinin ilkokulda yazdığı kompozisyonları görüp, derin bir ah çekip gülmesi olayıdır. ben ilkokulda okurken, birinci sınıf zamanında bizim yazılı defteri diye bir şeyimiz vardı. öğretmen tahtaya soruları yazardı, biz de o deftere cevaplarını yazardık. bittiğinde öğretmene verir, okuyup oraya imzalardı ve geri verirdi.

  o defterimi yıllar sonra bulduğumda içinden de yazdığım 3-4 tane kompozisyon çıktı. yazım hataları, noktalama işaretlerini yutmalar, devrik cümleler, ortalığın anasını ağlatmış ve edebiyatı parçalamış bile olsam kahkahalar atarak güldüm. insanın geçmişinde yaptığı hatalar ne kadar basitmiş halbuki diye düşündüm ve tekrar güldüm. eğer ki bu aktiviteyi yapabilecek olan varsa cidden yapsın zira çok eğlenceli olmakta.
  3 ... dark jedi in da house
 2. 1.
  giriş gelişme sonuç sınırlandırmalarına maruz kalmış, giriş bölümünde tanım yapılmış, gelişme bölümünde mutlaka konuyla ilgili bir örnek verilmiş, sonuçta mutlak doğruya vurgu yapılmış kompozisyonlardır. gülümsetmesi sadece kompozisyonla alakalı değil devrin anlayışıyla ilgili de olabilir.
  ... etipuf
 3. 2.
  insanlara anlık flashback yaptıran eylem karşılığı verilen tepkidir. şayet mevzubahis kompozisyonlar ingilizce yazılmışsa daha komik oluyor.
  ... chrisjames
 4. 3.
  hocanın sağ üst köşeye aferim yazdığı fakat konu ile kompozisyonun hiç bir alakasının olmadığını görünce yapılan davranış.
  ... samedov