1. 1.
    ilkokul 4. sınıflarda okutulan hikaye kitabında geçen ifadelerdir.

amcasının kızına ilgi duyan ve amcasının kızının yoksulluğundan faydalanarak ona ahlaksız teklifte bulunan bir ahlaksızın anlattıkları var içinde.
    ilkokul hikaye kitabında geçen ensest ifadeler

milli eğitim gerçekten çöp.
    ders kitapları çöp.
    bir de ders kitapları dışındaki bu tip yardımcı kitaplar, hikaye kitapları da çöp olunca, gelecek nesiller için umutlar iyice tükeniyor...

bunu da şu listeye ekleyebiliriz.
    (bkz: akp döneminde basılan kitaplardaki saçmalıklar/#38181381)
    17 -3 ... tengir budun
  2. 2.
    bir süre sonra kıtlık oldu
    ifadesi son dönemlerde türkiye nin alacağı vaziyetten bir kesit.

demek istiyorlar ki tek hane, tek vucut milli irade.

arap seksi istiyorum, böyle perfume filminin sonu gibi herkes birbirine girmiş vaziyette sen amcanın kızına, o senin kardeşine.
    oh shit.
    5 -1 ... rockonbaby
  3. 3.
    --spoiler--
    bir süre sonra kitlik oldu. amcamın kızı bana geldi.
    --spoiler--

hem ensest hem fırsatçı piç.
    5 ... cali gula
  4. 4.
    Ahlak dayatıcı çomarları üzen ifadelerdir.
    ... prensest
  5. 5.
    Çizili yerden önce de ensest ifadeler kullanılmış. Onu herkesten çok seviyorum vs. Bu ahlaksızlıktır.
    1 ... ragnar lodbrok
  6. 6.
    minnacık cocuklara empoze edilen şeylere bak.
    ... flat head
  7. 7.
    Evet bunu söylediğim için linç edilebilirim ama o kitapta ensest ifade yok aslan parçaları. Şimdi gelip

-O zaman git amca kızıyla evlen xd
    -ıyy midesiz zaa
    -senin amca kızında gözün var galiba hebele hubele
    -dünyada o kadar insan varken amca kızına mı bakıyon agxhajjd

Gibi salak tepkiler verecek olanları da şöyle kenara alalım. Ortada gerçekler var. Kuzenler hiç bir yasa, din vb. Tanımlarda ensest ilişki dahiline girmez. Ben tercih etmem ama edene de laf söylemem. O kadar. Ha Kitap çocukların yaşına uygun mudur vs. Orası benim işim değil.
    3 -3 ... yazar x
  8. 8.
    Teyze nasıl anne yarısı ise kuzen de kardeş yarısıdır. Kuzenine yan gözle bakan, kuzen evliliği yapanların cezalandırılması, hadım edilmesi gerekmektedir. Kuzenine o gözle bakan bir sapık öz kardeşine dahi o gözle bakabilir. Genetik sakatlıkları saymıyorum bile. Malum ırkın özürlüye benzemesinin sebebi de kuzen evlilikleridir. Amerikanın çoğu eyaletinde kuzen evliliği bir suçtur. Kuzen evliliği yapmış olanlardan uzak durulmalıdır. Kuzen, genetik olarak size tek bir ebeveynin aynı olduğu half sibling kadar yakındır. O hikayeyi yazan puşta da hapis cezası verilmesi gerekmektedir.
    -3 ... kazuo kiriyama
  9. 9.
    birincisi amca kızı ensest değildir teknik olarak. ikincisi buna rağmen kitap erotik kitap gibi. bulvar mı dağıtıyo lan bunlar.
    -1 ... masklavi
  10. 10.
    Oo severim.

Ahahahaha, "teslim etmesi" dedi ya la.
    ... n dakota