1. 1.
    Yaşlandığınızın göstergesi olan iç sıkıcı durum.
    3 ... emeklimuhendis
  2. 2.
    ilkokuldan bazı arkadaşlarım evlenmişler ama ben daha 21 yaşındayım onlar hayata erken başlamışlar pok mu var evleniyosunuz bu yaşta.
    ... emrekanat12
  3. 3.
    Benimkiler bosaniyor bile anasini satayim.
    1 ... primer bond kompozit
  4. 4.
    Çocuğu olanlar bile var.
    Utanmasa teyze diyecek veletler,bezdim canımdan.
    1 ... kitsune youkai
  5. 5.
    Neden bu kadar acele ediyorlar acaba ? sorusunu akla getiren durumdur. Ilkokul arkadaşlarımin kardeşlerinden bile evlenenler oldu. Gerçekten evliliğe bir başarı diye mi bakıyorlar bilemiyorum.
    1 ... selulit kralicesi
  6. 6.
    siz de ilk okullu iseniz çocuk gelin vakasıdır.
    ... uzay muhtari
  7. 7.
    Bunlara özenmeyin sevgili yazarlar. Benim evlenen arkadaşlarım sürekli seni kıskanıyorum lan keşke bekar olsam diyor. Ulan sürekli bar pavyon geziyoruz sanki. içerde işler o kadar iyi değil yani. Evlenmek için bu kadar yıpratmayın kendinizi. Kral sizsiniz rahat olun.
    1 ... romendiyojenyus
  8. 8.
    Evlenmek onemli degil dogru kisiyi bulmak onmeli yoksa cok buyuk marifet degil bu suregelen gelenek.

ilk evlenen cift kimdi bak simdi sorgulayasim geldi?
    1 -1 ... yagmursesi
  9. 8.
    Aklını yitirmiş birkaç arkadaşımızın evlenmesi sonucu komşu teyzelerimizin, akrabalarımızın meraklı gözlerle soracakları saçma sorulara maruz kalmaktır.

Oysa ki ideal evlenme yaşı 46'dır efendim. Aklı başında bir insanın yapacağı bir delilik değil çünkü. Bunun bilincine varın lütfen sayın yaşıtlarım.
    ... cocuguolmayanlarnsukursebebiym